Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaYaşam TarzıAilede Tutmak: Dubai Merkezli Alman Anne, Kızı Bir Sağlıklı Yaşam Girişimi Kurmak...

Ailede Tutmak: Dubai Merkezli Alman Anne, Kızı Bir Sağlıklı Yaşam Girişimi Kurmak için Bir Araya Geldi

Kurucu ortaklar Dr. Heike Lieb-Wilson – Bayan Brightly – ve kızı Victoria Wilson, Brightly Laboratuvarları aracılığıyla bu dünyayı ‘aydınlatmaya’ söz verdiler.

Brightly Labs, markanın küçük moleküllü kollajen ürünleri gibi oldukça etkili formülasyonlara odaklanarak sağlıklı yaşam ve yaşlanma karşıtı ürünlerde uzmanlaşmıştır.

“Victoria ile takım olmak kolay bir karardı. Derin bir bağı paylaşıyoruz ve sadece anne ve kız olarak değil, en iyi arkadaş olarak da her zaman yakın olduk. Aynı düşünüyor ve aynı şekilde davranıyoruz ve sağlık ve zindeliğe olan birleşik tutkumuz bu girişimi doğal bir adım haline getirdi “dedi.

İkili için — anne ve kızı – Dubai’nin dinamik pazarı, Brightly Labs’ı başlatmak ve olumlu bir etki yaratmak için mükemmel bir yer gibi geldi. Şehrin ilerici atmosferi ve yeniliğe açıklığı, vizyonlarıyla mükemmel uyum sağladı.

Dr. Heike, “Dubai’nin kozmopolit havası ve buradaki farklı demografik yapı, en yeni sağlık çözümleri için istekli geniş bir kitleye ulaşmak için harika bir fırsat sağladı.”

Brightly Labs’a başlamadan önce Dr. Heike, çeşitli endüstrilerde çeşitli C düzeyinde roller üstlendi. Ancak pandemiden hemen önce 2007 yılında başladığı danışmanlık işine tamamen odaklanmak için şirket dünyasından ayrılmaya ve Victoria ile Brightly Labs’ı kurmaya karar verdi.

“Annem her zaman benim rol modelim olmuştur, bu yüzden birlikte Brightly Labs’a başlamayı önerdiğinde iki kez düşünmeme bile gerek kalmadı. Her zaman çok yakındık, sadece bir anne-kız bağını değil, aynı zamanda derin bir dostluğu da paylaştık. Birlikte çalışmak doğal bir adım gibi geldi ”dedi Victoria.

“Canlı ve çeşitli pazarıyla Dubai, sağlıklı yaşam girişimini başlatmak için mükemmel bir yer gibi görünüyordu. Karşılıklı saygı, bol kahkaha ve insanların daha sağlıklı bir yaşam sürmelerine yardımcı olmak için ortak bir tutkuyla dolu inanılmaz bir yolculuktu ”diye ekliyor Victoria.

Dr Heike 55 yaşında ve aslen Almanya’dan, perakende ve sağlıklı yaşam endüstrisindeki fırsatlardan ve Dubai’nin canlı yaşam tarzından etkilenen iki çocuğu Lucas ve Victoria ile 2014 yılında Bae’ye taşındı.

“Başlangıçta, Apparel Group’ta KİK bölgesi Genel Müdürü ve Tecom Investments’ta Perakende Gayrimenkuller İcra Direktörü dahil olmak üzere birçok yüksek profilli rol üstlendim. 2020’de şirket dünyasından ayrılmaya ve danışmanlık işime ve daha sonra Brightly Labs’a odaklanmaya karar verdim “dedi.

Misafirperver ortam ve Dubai pazarındaki büyüme potansiyeli, Dr. Heike’ı bu büyük hamleyi yapmaya motive eden önemli faktörlerdi. ”O zamandan beri Dubai, çalışılacak bir yerden daha fazlası haline geldi; Kalıcı dostluklar kurduğumuz ve gelişen bir topluluğa entegre olduğumuz evimiz haline geldi” diye ekledi.

21 yaşındaki Victoria, Almanya’da doğdu ve 2014 yılında annesi ve erkek kardeşi Lucas ile birlikte Bae’ye taşındı.

“Birkaç ara verdim — 2020’de bir kez Almanya’ya ve 2023’te tekrar İsviçre’ye dönmek için. Ama her iki seferde de kendimi Dubai’yi çok özlerken buldum ve geri dönmeye karar verdim. Yaklaşık 10 yıldır burada yaşadıktan sonra Dubai gerçekten benim evim oldu “dedi.

2024 yılında Dr. Heike, gelişmiş yaşlanma karşıtı çözümlerle ürün yelpazesini genişletmeyi ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre sağlıklı yaşam programları başlatmayı planlıyor.

“Bir fark yaratma konusunda tutkuluyuz ve topluluk katılımını artırmak için yerel işletmelerle ortaklık kurmayı planlıyoruz. Ek olarak, bütünsel sağlık paketleri sağlamak için sağlık uzmanlarıyla işbirlikleri arıyoruz. Buna, ürün tekliflerimizi tamamlamak için genel sağlık, farkındalık ve beslenmeye odaklanan atölye çalışmaları ve seminerler dahildir ”dedi.

Yenilikçi sağlık çözümleri

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar