Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıBAE-Hindistan İlişkileri, Mumbai'deki Uluslararası Tedarik ve Tedarik Zinciri Konferansı 2024'te Daha Da...

BAE-Hindistan İlişkileri, Mumbai’deki Uluslararası Tedarik ve Tedarik Zinciri Konferansı 2024’te Daha Da Güçlendi

Blue Ocean Corporation’ın amiral gemisi etkinliği olan Mumbai’de düzenlenen Uluslararası Tedarik ve Tedarik Zinciri Konferansı (IPSC) 2024, iki ülke arasındaki sağlam ticari ilişkileri vurgulayarak BAE ile Hindistan arasında paylaşılan güçlü bağı bir kez daha sergiledi.

Düzenlenen etkinlik Taj Lands End, Bombay, eski Hindistan kriket takımı kaptanı ve ICC Kriket Komitesi Başkanı Sourav Ganguly’yi baş konuk olarak gördü. Eski BCCI başkanı, tedarik ve tedarik zinciri sektörlerinde örnek liderliği kutlamaya adanmış prestijli IPSC Ödül törenine de başkanlık etti.

Efsanevi kriket oyuncusu ayrıca liderlik, başarı ve stres veya başarısızlıkla başa çıkma yolları hakkındaki fikirleriyle izleyiciyi aydınlattı. “İster sahada ister toplantı odasında olsun, liderliğin özü aynı kalır. Hindistan takımını yöneten bir kaptan olarak, takımınızın başarılı olması için doğru zamanda doğru kararı vermenin önemini biliyorum. İş hayatında da durum farklı değil. Hindistan’ın tedarik zinciri patlıyor ve Blue Ocean Corporation’ın bu potansiyeli ortaya çıkarmak için büyük bir kapsamı var ”diye ekledi Ganguly.

200 kuruluştan 400 delegenin katıldığı etkinlik, tedarik zinciri yönetiminin geleceğini tartışmak için endüstri liderlerini, vizyonerleri ve yenilikçileri bir araya getirerek ‘Bharat Mart: Hintli KOBİ’lerin Yerelden Küreselleşmeye Yükselmesini Güçlendirmek’ ve ‘BAE-Hindistan Ticaret Rüzgarları: Tedarik zinciri yönetiminin geleceğini Zorlamak’ gibi önemli konularda stratejik tartışmalara girdi. Hindistan’da Küresel Zirvelere Yolculuk Yapın. İkincisi, Blue Ocean Corporation’ın grup CEO’su Dr. Sathya Menon’u panelist olarak gördü.

“IPSC, Hindistan’ı ekonomik inovasyonda dünya lideri olarak konumlandırmada ve tedarik zinciri sektöründe kapsamlı bir dönüşümü yönlendirmede çok önemli olduğunu kanıtladı. Blue Ocean Corporation’ın grup CEO’su Dr. Sathya Menon, söz verildiği gibi, etkinlik, küresel tedarik zincirinin geleceğini şekillendirecek ve Hindistan ekonomisini artıracak fikir ve stratejilerin bir eritme potasıydı ”dedi.

“Bu bizim onuncu uluslararası konferansımız ve amiral gemisi etkinliğimizin Hindistan’ın Mumbai kentinde ezici bir yanıt aldığını görmekten bir kez daha onur duyuyoruz. Blue Ocean Corporation, çığır açan stratejileri keşfetmek için her zaman yenilikçi platformlar yaratmaya kendini adamıştır, “diye ekledi Blue Ocean Corporation grup başkanı Abdul Azeez.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar