Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE Topper, Abu Dabi Okulundaki Kerala Seç Sınavında %99,67 Puan Aldı

BAE Topper, Abu Dabi Okulundaki Kerala Seç Sınavında %99,67 Puan Aldı

Model Özel Okul olan Abu Dabi’nin öğrencileri, Kerala müfredatı kapsamında 12. Sınıf Lise Sınavında olağanüstü sonuçlar elde ettiler. Müdür Dr. V.V. Abdul Kader’e göre, okuldan kız öğrenciler Bae’yi hem bilim hem de ticaret akışlarında zirveye taşıdılar. “Okul, 2023-24 akademik yılında ikinci sınıf Lise Sınavı için bilim akışından 70 ve ticaret akışından 55 öğrenciyi içeren 125 öğrenciyi sundu. Etkileyici bir şekilde, 38 öğrenci altı konuda da A + notu aldı. Bu bizim için olağanüstü bir sonuçtu. Kader, Khaleej Times’a verdiği demeçte, tüm öğrencileri, velileri ve öğretmenleri harika sonuçlar için tebrik ediyorum ”dedi. İlk üç öğrenci, bilim akışında her biri bir işaretle ayrıldı. “Bilim akışında Liya Rafeek, yüzde 99,67 ile 1.200 puan üzerinden 1.196’lık şaşırtıcı bir skorla BAE’deki en üst sırayı alarak başarılı oldu. Onu BAE’de yüzde 99,58 ile 1.195 puanla ikinci sırada yer alan Ashitha Shajir ve yüzde 99,5 ile 1.194 puanla övgüye değer bir puanla üçüncü olan Shamna Salam yakından takip etti ”dedi.

 

Ashitha Shajir’in

 

Şamna Selam
“Ticaret akışında Amna Asya Zübeyir, yüzde 99,42 ile 1.193 ile BAE’de en yüksek puana ulaştı. Najha Fathima olağanüstü bir performans sergileyerek okuldaki ikinci, BAE’deki üçüncü sırayı yüzde 98,75 ile 1.185 puanla güvence altına aldı.”

 

Amna Asiya Zübeyr

 

Najha Fathima’nın
Müdür, sınavlara giren tüm öğrencilerin geçtiğini ve daha ileri çalışmalara hak kazandığını söyledi. “Maalesef bir öğrenci sınavdan bir gün önceki kaza nedeniyle sınava giremedi. Müdür, ”Bir Yılı Kurtar” (ÖRNEĞİN) sınavında görünebilir “dedi. “Birleşik Arap Emirlikleri’nde sadece 84 öğrenci altı makalenin tamamında A + aldı. Bunlardan 38’i okulumuzun öğrencisidir.”
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar