Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlence'Ejderhanın Evi' Daha Fazla Kan ve Ateş için Geri Dönüyor

‘Ejderhanın Evi’ Daha Fazla Kan ve Ateş için Geri Dönüyor

Ejderhanın Evi’nin ikinci sezonu, grevle ilgili bir gecikmeden sonra gelecek hafta geri dönüyor ve Game of Thrones evreninin hayranlarının beklediği kan, ateş ve güç mücadelelerinden daha fazlasını vaat ediyor.

Sekiz bölümlük ikinci seri önümüzdeki Pazar günü başlayacak ve hayranlarını Game of Thrones olaylarından neredeyse iki yüzyıl önce geçen efsanevi Westeros kıtasına geri götürecek.

Geçtiğimiz yaz Hollywood yazarlarının ve aktörlerinin maaş ve koşullar nedeniyle uzun süren grevi nedeniyle birkaç ay geriye itildi.

Ejderhanın Evi, rahmetli babası Kral Viserys’in tahtı için üvey kardeşi Aegon’a (Tom Glynn-Carney) karşı yarışan Rhaenyra (Emma D’ARCY) ile karşılaşır.

Şovmen Ryan Condal afp’ye verdiği demeçte, “Bu derinden sürükleyici bir dünya ve bence zaman zaman heyecan verici ve gösteriyle dolu olsa da, umarım insanların daha fazlası için geri gelmesini sağlayan karakterlerin bağlantılarıdır” dedi.

İlk dizi büyük bir hit oldu ve ilk bölümü 2022’de yayınlandığında yalnızca ABD’de yaklaşık 10 milyon izleyiciyi cezbetti, bu HBO’DAKİ orijinal bir dizinin rekoruydu.

Condal, karanlık mizahı, cinsiyeti ve şiddeti onu kültürel bir fenomen haline getiren Game of Thrones’tan “daha karanlık ve daha ciddi” olduğunu söylüyor.

Bunu nükleer güçler arasındaki rekabetin bir metaforu olarak görüyor.

“Bu iki süper gücün var, Siyahlar ve Yeşiller. Her birinin kendi tarafında nükleer silahlar – ejderhalar – var “dedi.

Aradaki fark, “ejderhaların duyarlı olmasıdır. Kendi düşünceleri ve hisleri olan canlı hayvanlardır. Ve bir insanın ejderhaya biniyor olması, ejderhanın her zaman tam olarak istediğini ve arzuladığını yapacağı anlamına gelmez.”

Gösteri, merkezi aile olan Targaryens’e odaklanmaya devam ediyor, ancak Condal, bu sezon daha az ayrıcalıklı geçmişlere sahip bir dizi yeni karakterin tanıtıldığını söyledi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar