Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceAamir Khan'ın Oğlu Junaid'in İlk Filminin Çıkış Tarihi, Poster Açıklandı

Aamir Khan’ın Oğlu Junaid’in İlk Filminin Çıkış Tarihi, Poster Açıklandı

Aamir Khan’ın oğlu Junaid Khan’ın oyunculuk başlangıcını işaret eden uzun zamandır beklenen Maharaj filminin yapımcıları nihayet dönem dramasının çıkış tarihini açıkladılar.

Yönetmen Siddharth P Malhotra İnstagram üzerinden ilk bakış posterini paylaştı ve başlığını şöyle yazdı: “Güçlü bir adam ile korkusuz bir gazeteci arasındaki gerçek için mücadele. Gerçek olaylara dayanarak – Maharaj 14 Haziran’da yalnızca Netflix’te yayınlanacak! Yönetmen olarak bir sonraki filmim lütfen ona tüm sevgiyi ver.”

Posterde Jaideep Ahlawat ve Junaid Khan yer alıyor.

Filmde Junaid bir gazeteciyi canlandırıyor.

Maharaj , Siddharth P Malhotra tarafından yönetilir ve YRF Entertainment bayrağı altında Aditya Chopra tarafından finanse edilir. Filmde ayrıca Ahlawat, Sharvari ve Shalini Pandey rol alıyor.

Film, Hindistan’da sadece üç üniversitenin bulunduğu bir dönem olan 1862’de geçiyor. Filmin resmi kayıt satırında şöyle yazıyor: “Rabindranath Tagore bir yaşında ve 1857 Sepoy İsyanı bağımsızlık alevlerini körüklemeye devam ediyor. Her şeye rağmen, bir adam, 160 yıldan daha uzun bir süre sonra Maharaj’da gün ışığına çıkan gerçek bir hikaye olan dönüm noktası niteliğindeki bir hukuk savaşında cesur bir tavır sergiliyor.”

Junaid’in hepsi birden fazla ilginç projeyle Bollywood’a girmeye hazırlanıyor. O işle oldukça meşgul. Genç sanatçıya yakın bir kaynağa göre, üçüncü filmi için çekimlere çoktan başladı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar