Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıAhsaas Channa ve Abhiishek Mohta, Yaklaşmakta Olan Jio Sineması'nın “Ve Sen" Filmi...

Ahsaas Channa ve Abhiishek Mohta, Yaklaşmakta Olan Jio Sineması’nın “Ve Sen” Filmi için Bağlandı”

Hint eğlence endüstrisindeki en son vızıltı, Mumbai’de çekilecek ve Jio uygulamasında yayınlanacak olan yaklaşan Jio Sinema filmi “And You”. Jio ve Hotstar OTT platformlarıyla etkileyici portföyüyle tanınan Şeyh Farid’in yönettiği bu film, dijital sinema ortamına büyüleyici bir katkı olmayı vaat ediyor. Sweta Jyotii, Vani Mohta tarafından Mohta Media Co adı altında ve Suraj Singh Mas tarafından Suraj Singh Mas Films adı altında üretilen yapım, yıldız bir ekibi bir araya getiriyor.

Hint Televizyon Endüstrisinde ünlü bir isim olan Abhiishek Mohta, “Ve Sen” de önemli bir rol oynayacak.” Hint televizyonunun en iyi 10 oyuncu yönetmeninden biri olarak tanınan Mohta’nın etkileyici kariyeri, Colors TV’nin mitolojik dizisi Shrimad Bhagwat Mahapuran ve Amazon Prime’ın The Terminal List gibi önemli eserleri içeriyor. Uzmanlığı, Crime Patrol 2.0’a katkılarına ve Saffron Broadcast and Media Limited’de Yaratıcı Baş ve kurum içi Oyuncu Yönetmeni rollerine kadar uzanıyor. Mohta ayrıca OML Entertainment, Altbalaji’s Blackwoodz ve & TV’den Baal Shiv ile işbirliği yaptı. Bollywood’da Veere Di Wedding’in arkasındaki ekibin bir parçasıydı. Şu anda Mohta, yaklaşmakta olan Bollywood filmi Fauji üzerinde çalışıyor ve popüler ünlülerin yer aldığı çok sayıda TVC reklamı için rol aldı.

Channa ve Mohta’nın Farid yönetimindeki “And You” daki işbirliği hayranlar tarafından merakla bekleniyor ve unutulmaz bir sinema deneyimi sunmayı vaat ediyor. Yetenekli kadrosu ve ekibiyle bu Jio Sinema filmi, vizyona girmesinde önemli bir etki yaratmaya hazırlanıyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar