Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş Dünyasıİş Teknolojisi İncelemesiAirpay, Ortadoğu'nun Dijital Ödemeler Ekosisteminde Aktif Rol Alacak

Airpay, Ortadoğu’nun Dijital Ödemeler Ekosisteminde Aktif Rol Alacak

Ülkenin entegre bir çok kanallı finansal hizmetler platformu olan AİRPAY, bu ülkelerin bazılarında küresel olarak ayak izini güçlendirmek istese de, Orta Doğu ve Afrika gibi ülkelerde hızla gelişen dijital ödemeler ekosistemine büyük bahis yapıyor.

Şirket, ödemeleri kabul etmek ve yapmak, işletme giderlerini ve vergileri yönetmek ve iş öngörüleri sağlamak için entegre bir çok kanallı platform sunar. Hizmetleri, diğerlerinin yanı sıra öncelikle eğitim, otelcilik, perakende, bankacılık ve lojistik gibi sektörler tarafından kullanılmaktadır. Platform, tüketiciler, işletmeler, bankalar ve finansal kurumlar tarafından küresel olarak kullanılmaktadır. airpay’in benzersiz açık mimarisi, müşterinin ekosistemine sorunsuz bir şekilde entegre olur, böylece onlara işlemlerinin gerçek zamanlı görünürlüğünü, gelişmiş analizlerini ve raporlamalarını sunar.

Airpay’in Kurucusu ve Genel Müdürü Kunal Jhunjhunwala’ya göre Orta Doğu, airpay’in dijital ödemelerde devrim yaratma misyonuyla mükemmel uyum sağlayan dinamik ve hızla gelişen bir pazarı temsil ediyor.

12 Yılı aşkın uzmanlığıyla airpay, kanallar arasında sorunsuz bir şekilde bütünleşerek ödeme ortamını küresel olarak yeniden şekillendiriyor. Airpay’in benzersiz satış teklifi (USP), kendisini yenilikçi ve kapsamlı finansal çözümler için tercih edilen ortak olarak belirleyerek, sektörler arasındaki çeşitli ihtiyaçları karşılama yeteneğinde yatmaktadır. Airpay, faaliyetlerini yürütmek üzere dünyanın dört bir yanındaki Hindistan Merkez Bankası da dahil olmak üzere birçok merkez bankasından çeşitli lisanslar ve operasyonel onaylar aldı.

Hindistan’da airpay, finansal hizmetlere erişimde devrim yarattı, bir milyon işletme sahibini güçlendirdi ve son mil bağlantısıyla finansal katılımı teşvik etti. Platformun açık mimarisi, dünya çapında tüketicilere, işletmelere, bankalara ve finansal kurumlara hizmet veren gerçek zamanlı işlem görünürlüğü ve gelişmiş analitik sağlar.

Finansal hizmetlerin üç ayağı üzerine inşa edilmiştir — gelir geliştirme, işletme yönetimi ve gelir tahsilatı — airpay’in kullanıcı dostu arayüzü, kolay, hızlı ve güvenli bir kayıt sürecine sahiptir.

Airpay’in işbirlikçi çabaları, dünya çapında 200’den fazla finans kurumuna ve 1.000 iş ortağına uzanıyor. Airpay’in güvenilir platformu, küresel olarak 200’den fazla finans kurumuna, 5milyondan fazla işletmeye ve 60 milyondan fazla tüketiciye fayda sağlayarak milyarlarca dolarlık işlemleri kolaylaştırdı.

Hindistan’ın Dijital Kamu Altyapısına yönelik baskısı ve büyük ölçekli dijital ürünlerin geliştirilmesi, airpay’in finansal hizmetleri sunma şeklini son kilometreye dönüştüren ürünler oluşturmasına yardımcı oldu. Küresel hedeflerle dijital finansal hizmetlerin benimsenmesine öncülük etmede Hindistan’ın kilit ortağı olarak konumlanan airpay, #Localtoglobal’dan Hindistan’dan Orta Doğu ve Afrika’ya yapılan ödemelerin geleceğini şekillendiriyor. Sürekli olarak yeni endüstri standartları belirleyen airpay, sürekli gelişen finansal teknoloji ortamında yeniliği yönlendirmeye kendini adamıştır.

“Ortadoğu’daki dijital ödemeler ekosisteminin artan önemi ve kabulü, bizim gibi tüm paydaşların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak sağlam bir sisteme sahip şirketler için iyi bir sonuç doğuracaktır. Müşterilere daha fazla kolaylık ve rahatlık sağlamak için bölgedeki teklif buketimizi genişletmeyi umuyoruz “dedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar