Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber Ağı'Alfred ile Kesin Kazanın' - Herhangi Bir Poliçeyi Satın Alın Insurancemarket.ae Ve...

‘Alfred ile Kesin Kazanın’ – Herhangi Bir Poliçeyi Satın Alın Insurancemarket.ae Ve Büyük Kazan

‘Alfred ile Kesin Kazanın’ kampanyası InsuranceMarket.ae BAE sakinlerinin sigortayı nasıl algıladıklarını, onlara garantili ödüller ve büyük ödülü kazanma şansı sunarak dönüştürmeyi hedefliyor — bir 2024 Chevrolet Captiva.

Sigortanın genellikle keyifli bir yatırımdan ziyade bir zorunluluk olarak görüldüğü bu kampanya, her poliçe alımını ödüllendirerek bu anlatıyı değiştirmeyi amaçlıyor. Poliçe sahipleri, kazanmanın heyecanını yaşarken geleceklerini 13 Mayıs – 12 Temmuz tarihleri arasında güvence altına alabilirler.

Kampanya şu şekilde çalışır:

Poliçenizi Satın Alın: Aracılığıyla güvence altına alınan herhangi bir sigorta poliçesi InsuranceMarket.ae katılma hakkı verir., Kazı Kazan ve Kazan: Poliçe sahipleri, myAlfred mobil uygulamasını indirip giriş yaparak ödüllerini dijital kazı kazan kartı ile anında ifşa edebilirler., Ödülünüzü Talep Edin: Kazananlar, hediye kartlarından özel deneyimlere kadar ödül talep etmek için basit talimatlar içeren bir e-posta alacaklar., Büyük Ödül Çekilişi Çekilişi: Kazı kazan ve kazan etkinliğini tamamlamak, katılımcıları otomatik olarak büyük ödül çekiliş çekilişine girer.
Avinash Babur, şirketin CEO’su InsuranceMarket.ae Kampanyanın vizyonunu şöyle açıklıyor: “Sigortanın gönül rahatlığı sağlaması ve müşterilerimizin hayatlarına değer katması gerektiğine inanıyoruz. ‘Alfred ile KESİN KAZANIN’ kampanyası, müşterilerimize minnettarlığını ifade ederek her poliçe sahibinin değerli ve ödüllendirilmiş hissetmesini sağlar.”

‘Alfred ile Kesin Kazanın’ kampanyası, her poliçe sahibinin değerli bir şey almasını sağlamak için harika bir marka dizisini bir araya getiriyor. Her ödül, büyük ödül olarak imrenilen 2024 Chevrolet Captiva’yı sağlayan Al Ghandi Auto da dahil olmak üzere değerli ortaklarımız tarafından desteklenmektedir; Özel hediye kartları için öğlen; Değerli kuponlar sunan Daha Ucuza Markalar; ve fitness üyelikleriyle jimnastik. Xclusive Yachts, Danube Home, The View at The Palm ve Palm Monoray, THE FACE SHOP, Dubai Dolphinarium, Faasos, ProShop, Wingstop, Mayweather Boxing + Fitness, Fitness Koçunuz, Sağlıklı Ev gibi ek ortaklar, Herhangi Bir Çiçek Satın Alın. Al Mizan Car Rental da katıldı ve benzersiz bir kupon, deneyim ve özel ödüller koleksiyonu sağladı.

Sigorta öncelikle kişinin geleceğini korumakla ilgili olsa da, bu kampanya onu heyecan ve güvenliği birleştiren unutulmaz bir deneyime dönüştürüyor. Sakinler bundan emin olabilirler InsuranceMarket.ae kapsamlı kapsama sağlarken müşteri memnuniyetini ön planda tutar. Politikanızı güvence altına alın, heyecan verici ödüller için yolunuzu çizin ve 2024 Chevrolet Captiva’yı kazanma şansı için girin. ‘Alfred ile Kesin Kazanın’ her anı sayan bir kampanya!

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar