Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş Dünyasıİş Teknolojisi İncelemesiAnahtar teslim iç tasarım ve montaj işleri için tek durak çözüm

Anahtar teslim iç tasarım ve montaj işleri için tek durak çözüm

Üst düzey yetkilisi, CREATİVE LAB INTERİORS’IN kaliteden ödün vermediği ve projeleri zamanında teslim etmediği için bir başarı öyküsü olduğunu söylüyor.

Creative Lab Interiors’ın Kurucusu ve Genel Müdürü Nirav Shah, şirketin sadece müşterinin tasarım ihtiyaçlarını anlamakla kalmayıp aynı zamanda markanın kişiliğini sorunsuz bir şekilde yansıtacak şekilde yorumladığı için iç mekan uygulamalarında mükemmellik standartlarını belirlediğini söyledi.

“Projelerimiz küçük ısmarlama ofislerden çoklu kat uyumlarına kadar uzanıyor. Sürekli olarak yüksek düzeyde hizmet, kalite, sağlık ve güvenlik sunarak, müşterilerimizin çoğu için tercih edilen yükleniciyiz “dedi.

Creative Lab, konaklama, perakende, sağlık ve ticaret sektörlerinde projeler yürüten bir iç mekan uyum şirketidir. Projelerimizin portföyü, müşterilerimizin beklediği uyumlu ve eksiksiz sonuçları oluşturmak için estetik ve operasyonel gereksinimleri birleştirme becerilerimizi göstermektedir.

“Projelerimizi zamanında, bütçeyle ve en yüksek kalitede sunmakla tanınıyoruz” dedi.

Röportajdan alıntılar:

Creative Lab Interiors’ın kuruluşunun ardındaki hikayeyi ve bu şirketi kurmanız için size neyin ilham verdiğini paylaşabilir misiniz?

Yaratıcı Laboratuvar iç mekanlarına başlama fikrinin tamamı, sektördeki önceki deneyimimizle boşluğu doldurmak için gelişmekte olan piyasa koşullarında bir fark yaratma düşüncesinden geldi. Müşterilerimiz, çalışanlarımız için en iyi uygulamaları takip etmek ve anahtar teslim iç tasarım ve uyum çalışmaları için tek durak çözüm olmak istedik.

Farklı sektörlerdeki farklı projelerde tutarlılığı ve kaliteyi nasıl sağlıyorsunuz? Kaliteyi yakından kontrol ediyoruz. Tüm ekip üyelerimiz ve ustalarımız, projeleri en yüksek kalitede sunmak için yılların tecrübesi ile iyi eğitilmiştir.

Creative Lab Interiors’ın benzersiz yeteneklerini ve güçlü yönlerini vurgulayan yeni projeleri tartışabilir misiniz?

En son başarımız, çok sayıda ısmarlama iç mekana ihtiyaç duyan ve sıkı zaman çizelgeleri olan birinci sınıf bir kulede 9.000 fit karelik bir proje teslim ettiğimiz BAE Hükümeti ile. Değişiklik ve değişikliklere rağmen proje zamanında tamamlandı.

İkincisi, bahsettiğimiz gibi, en yüksek kaliteyi sağlamak her zaman önceliğimiz olmaya devam ediyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar