Salı, Haziran 25, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE: Bayram Tatilinizi Ayırtmadınız mı? İşte Ne Kadar Seyahat Paketi Başlıyor

BAE: Bayram Tatilinizi Ayırtmadınız mı? İşte Ne Kadar Seyahat Paketi Başlıyor

Fahiş fiyatlar nedeniyle henüz tatil paketi ayırtmadınız mı? Uzun zamandır beklenen Kurban Bayramı tatilleri yaklaşırken, hala bir kaçamak rezervasyonu yapmak isteyen gezginler, anlaşmaların kıt olduğunu ve fiyatların yükseldiğini görüyor. Ancak, hızlı hareket edenler için hala bazı çekici seçenekler var.

Birçok seyahat acentesi, son dakikada rezervasyon yapmayı planlayan kişiler için sınırlı sayıda paket ayırmıştır. Ancak paketler Gürcistan’a 1.477 Dh’den başlıyor. Bu paket, uygun fiyatlı uçuşları ayrı ayrı güvence altına alabilen veya kendi seyahat düzenlemelerini yapmayı tercih edenler için bütçe dostu bir seçenek sunuyor.

“Gürcistan, Ermenistan, Azerbaycan ve Kazakistan’a paketlerimiz tamamen rezerve edildi. Ancak, hava yolculuğu hariç sınırlı sayıda paketimiz var, ”diyor Walksofdubai’deki seyahat danışmanı Vishnu Gopal.

“Son dakika rezervasyonu için sınırlı sayıda paketi bir kenara bırakmıştık. Yüksek talep, Cumartesi günü başlayan uzun tatil haftasonundan yararlanmak isteyen sakinler tarafından yönlendiriliyor “diye ekledi Vishnu.

Bu arada, birçok acente Kafkas ülkelerine uçak bileti, aktivite ve geziler dahil olmak üzere 2.699 Dh’den başlayan fiyatlarla seyahat paketleri sunuyor. Best Travel Agency’den Ahmed, ”BAE’DEN Kafkas ülkelerine seyahat son derece popüler ve çoğu neredeyse tamamen rezerve edildi ve yalnızca sınırlı koltuklar kaldı” dedi.

Ermenistan için bir paket 3.150 Dh’den, Azerbaycan için ise 2.830 Dh’den başlıyor. Ahmed, ”Seyahat için planlanan tarih 16 – 19 Haziran tarihleri arasında” diye ekledi.

Endüstri yöneticileri, sakinlere hala bir tatil anlaşması arayışındaysa hızlı hareket etmelerini tavsiye ediyor. “Kullanılabilirlik hızla azalıyor ve kalkış tarihi yaklaştıkça fiyatların yükselmesi bekleniyor. Gürcistan, Ermenistan ve Azerbaycan için her şey dahil 2.299 Dh’den başlayan sınırlı sayıda koltuğumuz var “dedi.

“Kurban Bayramı tatillerinde Salalah’a seyahat etmek için sınırlı sayıda koltuğumuz da var. Seyahat otobüsle ve dört gündür. Khareef sezonu nedeniyle yer oldukça talep görüyor “diye ekledi Varghese.

Seyahat uzmanları, açık bir paket bulma şansını artırmak için birden fazla acenteyle kontrol etmeyi ve seyahat tarihlerinde ve varış noktalarında esnekliği korumayı önerdiler.

Tours on Board operasyon müdürü Deepak Kaushik, ”Birçok ajans birçok varış noktasına paket ayırdı ve bunların fiyatlarını ve incelemelerini Google’da karşılaştırmak güzel” dedi.

Kaushik, ”14 ve 15 Haziran’da seyahat için şimdilik çok sınırlı paketlerimiz var” diye ekledi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar