Çarşamba, Temmuz 3, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfBAE Genç Golf Hissi Ananyaa Sood, ABD Çocuklar Dünya Gençler Şampiyonası'nda Zirveyi...

BAE Genç Golf Hissi Ananyaa Sood, ABD Çocuklar Dünya Gençler Şampiyonası’nda Zirveyi Hedefliyor

Hindistan doğumlu Dubai’de ikamet eden Ananyaa Sood, Temmuz ayında ABD’nin Pinehurst CC kentinde düzenlenecek ABD Çocuklar Dünya Gençler Şampiyonası’nda yarışacak.

Ananyaa geçtiğimiz günlerde İskoçya’daki ABD Çocuklar Avrupa Şampiyonası’nın 13 yaşındaki Bölümünü 73, 73 ve 71’lik turlarla kazandı. 54 delikli toplam 217, altı atışlık etkileyici bir farkla kazanmak için bire bir.

Ananyaa, Birleşik Devletler Performans Akademisi’nde (USPA) çevrimiçi eğitim görüyor ve Els Club, Dubai’nin bir üyesi. Tarafından çalıştırılıyor Sujjan Singh-de Claude Harmon CH3 kulüpte.

Şu anda ABD’de, 25-27 Temmuz 2024 tarihlerinde Pine Needles Lodge & Golf Club, Pinehurst’ta ABD Çocuklar Dünya Gençler Şampiyonası’nda oynadığı yaz programının en önemli özelliği ile ABD’de.

13 Yaşındaki Kızlar Bölümünde oynayacak ve şu anda +1.6 handikap sahibi.

“ABD’de yoğun bir yaz programını dört gözle bekliyorum. İskoçya’daki ABD’li Çocuklarımın kazanması üzerine inşa etmek istiyorum ”dedi.

Şu anda tarihi Pinehurst, Kuzey Carolina’da düzenlenen ABD Çocuklar Dünya Şampiyonası, dünya golfünün önde gelen genç etkinlikleri olarak kabul ediliyor. Birlikte, bu olaylar şunlarla birleşir

her yıl 50’den fazla ülkeden 2.300’den fazla oyuncuya ev sahipliği yapıyor ve dünyanın en büyük golf şampiyonalarından ikisi olarak hizmet veriyor.

2002 yılında kurulan U.S. Kids Local Tours, her seviyedeki oyuncuların öğrenirken, yarışırken ve yeni arkadaşlarla vakit geçirirken turnuvaya katılmanın keyfini çıkarmasını sağlar. Şu anda BAE de dahil olmak üzere dünya çapında faaliyet gösteren 115’ten fazla ABD’li Çocuk Yerel Turu var.

BAE ABD Çocuk Bölümü aracılığıyla kalifiye olan ve bu yaz ABD’de yarışan diğer BAE genç golfçüleri:

ABD Çocuklar Dünya Şampiyonası:

Poyraz Kocagözoğlu’nun

Zayn Maktari’nin

Aarya Ganguly’nin

Ela Çamurlu

ABD Çocuklar Dünya Gençler Şampiyonası:

Alexander Rushika’nın

Thomas Buchard’ın

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar