Çarşamba, Haziran 26, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE Hava Durumu: Çarşamba Günü Adil ila Parçalı Bulutlu Bir Gün

BAE Hava Durumu: Çarşamba Günü Adil ila Parçalı Bulutlu Bir Gün

BAE sakinleri, 26 Haziran Çarşamba günü hava koşullarının adil ve parçalı bulutlu olmasını bekleyebilirler.

Bununla birlikte, kıyı bölgelerindeki sıcaklıklarda gözle görülür bir düşüş olacaktır. Bazı kıyı bölgelerinde nemin gece ve Perşembe sabahı artması bekleniyor.

Rüzgarlar hafif ila orta derecededir, gündüz zaman zaman tazelenir ve bu da tozun üflenmesine neden olabilir. Deniz koşullarının Arap Körfezi’nde hafif, Umman Denizi’nde zaman zaman hafif ila orta düzeyde olması bekleniyor.

Bugün, Gasyoura, Al Quaa ve Sıla bölgelerinde sıcaklıkların 47ºc’nin en yüksek seviyelerine ulaşması beklenirken, Cıva Abu Dabi’de 42ºC ve Dubai’de 41ºC cızırtılı bir seviyede olacak. Nem endeksinin Dubai’de yüzde 90’a, Abu Dabi’de yüzde 80’e ulaşması bekleniyor.

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki artan sıcaklıklar ve nemli koşullar, ciddi sağlık riskleri oluşturabilecek sıcağa bağlı hastalıklarla ilgili endişeleri tetikledi. Aşırı ısı ve nem, özellikle yaz aylarında ciddi sağlık risklerine yol açabilir. Dehidrasyon, sıcak çarpması, bitkinlik ve cilt sorunları, sıcak hava koşullarında karşılaştığımız birçok yaygın sağlık sorunu arasındadır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar