Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeBAE Maliye Bakanlığı Yeni Dönüşüm Projeleri Başlattı

BAE Maliye Bakanlığı Yeni Dönüşüm Projeleri Başlattı

BAE Maliye Bakanlığı bugün, ‘Biz BAE 2031’ vizyonu ve BAE’nin önümüzdeki on yıl içinde yeni ekonominin küresel merkezi olma çabaları doğrultusunda ülkenin geleceğe geçiş ve rekabet gücünü artırma çabalarını destekleyen dönüşümsel projelerin hayata geçirildiğini duyurdu.

Bu projeler, kısa süreler içinde tüm sektörlerde önemli bir olumlu etki yaratmada benzersizdir. Bu projeler, BAE Hükümetinin, vizyonun topluma ve ülkenin çeşitli endüstrilerine olumlu yansıyan temel ulusal göstergelerine ulaşmak için çabaların iki katına çıkarılmasını gerektiren ‘Biz BAE 2031’ vizyonu doğrultusunda finansal sonuçlara ulaşmaya odaklanarak, hükümetin öngörü hedeflerine ulaşılmasını hızlandırma çabalarını desteklemektedir. ve sektörler.

Mali İşlerden Sorumlu Devlet Bakanı Muhammed Hadi Al Hussaini, BAE’nin 50 yıllık ikinci yolculuğunda, dijital dönüşüm yoluyla yeni metodolojiler ve çalışma yolları benimseyerek ulusun gelecekteki gereksinimlerini karşılayabilmek için hükümet çalışmaları geliştirmeye öncelik verdiğini vurguladı. Bunların BAE tarafından proje uygulaması, bütçe hazırlama ve kaynak yönetiminde kuantum bir sıçrama elde etmek için takip edildiğini belirtti.

Bakan, Bakanlığın ekonomik çevrenin rekabet gücünü ve yabancı yatırımları çekme kabiliyetini artıran alanlara odaklanarak devlet hizmetlerini geliştirme çabalarını vurguladı. Bu çabalar arasında Emirlikleri bae’yi uluslararası düzeyde temsil etmeleri için güçlendirmek de var.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar