Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE: Operasyonlara Devam Etmek için Büyük Bilet Çekilişi; Bir Sonraki Çekiliş 3...

BAE: Operasyonlara Devam Etmek için Büyük Bilet Çekilişi; Bir Sonraki Çekiliş 3 Haziran’da

Abu Dabi’nin 9 Mayıs’taki popüler çekiliş çekilişi Big Ticket, geçici bir aradan sonra faaliyetlerine devam edeceğini açıkladı. Bir sonraki canlı çekiliş 3 Haziran’da yapılacak.

Bu, tüm büyük özel çekiliş çekiliş operatörlerinin BAE kural ve yönetmeliklerindeki değişiklik nedeniyle bu yılın başında faaliyetlerini durdurmasının ardından geldi.

Big Ticket’e göre, Nisan ayının başlarında operasyonel duraklama, onlara güvenli ve düzenlenmiş bir ticari oyun ortamı için BAE’nin Oyun Düzenleme Kurumu (GCGRA) tarafından belirlenen gelişen düzenleyici ortama uymaya hazır olup olmadığını değerlendirme ve onaylama fırsatı sağladı.

Big Ticket, Khaleej Times’a yaptığı açıklamada, ”Big Ticket’in yıllardır BAE topluluğunun üyelerinin hayatlarının bir parçası olan bir program olduğunu biliyoruz ve operasyonlarımızın yeniden başlaması, tüm katılımcılar için gelişmiş operasyonlarla birlikte sorunsuz ve keyifli bir deneyim sunma taahhüdümüzü yansıtıyor” dedi.

Geleceğe bilet

Otuz yılı aşkın bir süredir devam eden Big Ticket, BAE sakinleri arasında son derece popüler olmuştur. Bazıları için gelecekleri için bir umut olsa da, diğerleri için hayatlarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Kapanış 1 Nisan’da duyurulduğunda, Al Ain’de ikamet eden Rajeev Augustine bunun bir Nisan Şakası olduğunu düşündü. Göçmen bu yılın başlarında 15 milyon Dh’yi kazanmıştı – hayatını değiştirdiğini söylediği bir miktar.

Hintli göçmen Sabith için çekiliş bileti satın almak 7 yılı aşkın bir süredir bir yaşam biçimi olmuştur. BAE’de şoför olarak çalışarak bunun onun için bir umut kaynağı olduğunu söyledi. “Bir biletten diğerine 30 gün içinde 30 farklı rüya görürdüm” dedi. “Çekilişin yeniden başlayacağı için gerçekten mutluyum çünkü bu bizim için ileriye ilham veren bir umut kaynağı.”

Birçok gurbetçinin paralarını biriktirmek ve birlikte bilet almak için 4 ila 40 kişi arasında değişen gruplar oluşturması yaygındır. Mayıs ayı boyunca, yaklaşan Büyük Bilet çekilişi için bilet satın alan herkes garantili bir 10 milyon Dhl’lik kazanma şansına sahip olacak. İki bilet satın alan müşteriler bir tane ücretsiz alacak.

Bir operatör mü?

Emirates Draw ve Mahzooz gibi diğer operatörler de bu yılın başlarında operasyonlarını duraklattı. Ocak ayında Mahzooz ve Emirates Çekilişi, Khaleej Times’a BAE’nin 2024’ün ilk çeyreğinde GCGRA tarafından lisanslanacak tek bir milli piyango operatörüne sahip olacağını doğrulamıştı.

Her iki şirket de Milli Piyango ruhsatı için başvuru sürecini tamamladıklarını söyledi.

Ancak, Büyük Biletin milli piyango operatörü olup olmayacağı veya diğer operatörlerin yan yana çalışmasına izin verilip verilmeyeceği artık belli değil.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar