Pazar, Haziran 23, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE: Saldırıya ve Veri Hırsızlığına Karşı Korunmak için Google Chrome'u Güncelleyin, Diyor...

BAE: Saldırıya ve Veri Hırsızlığına Karşı Korunmak için Google Chrome’u Güncelleyin, Diyor Otorite

BAE’nin Siber Güvenlik Konseyi (CSC) Perşembe günkü son danışmanlığında yaptığı açıklamada, cihazlarında Google Chrome kullanan sakinlerin tarayıcılarını saldırganlardan ve güvenlik açıklarından korumak için güncellemeleri istendiğini söyledi.

Eskiden Twitter olan X’te paylaşılan bir yayında CSC, sakinleri Google Chrome’un “çok sayıda yüksek önemdeki güvenlik açığını gidermek için yayınladığı yeni “kritik güvenlik güncellemesi” konusunda uyardı.”

“Google, birden fazla yüksek önemdeki güvenlik açığını gidermek için Chrome için kritik bir güvenlik güncellemesi yayınladı. Bu güvenlik açıkları, saldırganlar tarafından savunmasız sistemleri tehlikeye atmak için kullanılabilir ve potansiyel olarak veri hırsızlığına, kötü amaçlı yazılım yüklemesine veya diğer kötü amaçlı etkinliklere yol açabilir. Bu güncelleme 6 güvenlik düzeltmesini ele aldı “dedi.

Bu nedenle Siber Güvenlik Konseyi, cihazlarınızın Google Chrome tarayıcısını en son sürüme güncellemenizi ve bu bilgileri yan kuruluşlarınıza ve iş ortaklarınıza dağıtmanızı önerir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar