Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE: Şeyh Muhammed, Abu Dabi'de Katar Emirini Kabul Etti

BAE: Şeyh Muhammed, Abu Dabi’de Katar Emirini Kabul Etti

Katar Emiri Şeyh Tamim bin Hamad Al-Thani 2 Haziran Pazar günü Abu Dabi’ye geldi. Cumhurbaşkanı Şeyh Muhammed, Şeyh Tamim bin Hamad Al-Thani ve beraberindeki heyeti Abu Dabi’deki Cumhurbaşkanlığı uçuşuna vardıklarında kabul etmenin ön saflarında yer aldı.

Resepsiyonda ayrıca Başkan Yardımcısı, Başbakan Yardımcısı ve Başkanlık Mahkemesi Başkanı Şeyh Mansur bin Zayed Al Nahyan; Abu Dabi Veliaht Prensi ve Abu Dabi Yürütme Konseyi Başkanı Şeyh Halid bin Muhammed bin Zayed Al Nahyan; Başbakan Yardımcısı Korgeneral Şeyh Saif bin Zayed Al Nahyan da hazır bulundu ve İçişleri Bakanı; Şeyh Hamed bin Zayed Al Nahyan; Şeyh Hamdan bin Muhammed bin Zayed Al Nahyan; Cumhurbaşkanlığı Mahkemesi Özel İşler Danışmanı Şeyh Muhammed bin Hamad bin Tahnoun Al Nahyan; birkaç bakan ve yetkili; BAE’nin Katar Büyükelçisi Şeyh Zayed bin Halife Al Nahyan, ve Katar Devletinin BAE Büyükelçisi Dr. Sultan bin Salmeen Al Mansouri.

Katar Emirine, Emir’in Kişisel Temsilcisi Şeyh Jassim bin Hamad Al-Thani eşlik ediyor; Başbakan ve Dışişleri Bakanı Şeyh Muhammed bin Abdulrahman Al-Thani ve bir dizi bakan ve üst düzey yetkili.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar