Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE Uçuşları: Havayolu, Yaz Tatilleri için Biletlerde Bir Günlük Satış Yaptığını Duyurdu

BAE Uçuşları: Havayolu, Yaz Tatilleri için Biletlerde Bir Günlük Satış Yaptığını Duyurdu

Seyahat rezervasyon siteleri, bu yılın başlarında fiyatlara kıyasla neredeyse tüm popüler destinasyonlara yaz uçak biletlerinde önemli bir artış olduğunu fark etti. Uçmayı planlıyorsanız ancak henüz biletlerinizi ayırtmadıysanız, şimdi bunu yapmanın tam zamanı olabilir.

Wizz Air Abu Dhabi, önümüzdeki aylarda seyahat etmek isteyen yolcular için yüzde 20’lik bir promosyon ilan etti. Flaş promosyon, 1 Temmuz’dan 31 Ağustos’a kadar olan seyahat dönemi için 11 Haziran’da yapılan rezervasyonlar için geçerlidir.

Fiyata tek yön olup yönetim ücreti dahildir; bilete bir el çantası (maksimum boyutlar: 40x30x20cm) dahildir. Tekerlekli çantalar ve kontrol edilen her bagaj için ek ücret uygulanır. Bu fiyatlardaki koltuklar sınırlıdır.

Fiyat sadece şu tarihte yapılan rezervasyonlar için geçerlidir wizzair.com veya WİZZ mobil uygulaması. Seçilen rotalar web sitesinde ve uygulamada da mevcuttur. Tüm Wizz Air Abu Dhabi uçuşları Airbus A321 neo uçağı ve A321 ceo uçağı ile gerçekleştirilmektedir.

Wizz Air Abu Dhabi Genel Müdürü Johan Eidhagen şunları söyledi: “Kendiliğinden seyahate olan bağlılığımızı teyit eden ve her yaş için heyecan verici bir maceraya olanak tanıyan olağanüstü bir promosyonu paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz. Tüm maceraperest gezginleri, sürekli genişleyen ağımızdaki çok sayıda inanılmaz varış noktasına en düşük ücretlerin tadını çıkarmak için rezervasyonlarını erken yaptırmaya şiddetle teşvik ediyoruz.”

Wizz MultiPass, sık seyahat edenlerin her ay bae’den seyahat etmelerini ve sadakat ödülleri kazanırken birden fazla varış noktasını keşfetmelerini sağlayan bir uçuş abonelik hizmetidir. Yolcular, tüm yıl boyunca biletler ve bagajlar için sabit bir fiyat belirleyerek, yalnızca bilet ücretini kullanarak popüler yaz destinasyonlarına biletlerde potansiyel olarak% 40’a varan tasarruf sağlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar