Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeBAE'de Bir Grup Birinci Sınıf ingiliz Okulu Kurmak için Parlak Sermaye Yatırımı

BAE’de Bir Grup Birinci Sınıf ingiliz Okulu Kurmak için Parlak Sermaye Yatırımı

Bright Capital Investment, uuae’de bir grup birinci sınıf İNGİLTERE müfredat okulu kurmak için Reigate Grammar School International ile bir işbirliği anlaşması imzaladı. İmza töreni için Reigate Grammar School İcra Müdürü Shaun Fenton OBE ve Reigate Grammar School International’ın Küresel İşletme Direktörü Sean Davey, Bright Capital Ekibi tarafından Dubai’de karşılandı.

Bright Capital, BAE’de kurulmuş bir okul işletmecisi ve BAE’deki en büyük eğitim platformlarından birini oluşturmayı amaçlayan bir yatırım şirketidir. Bright Capital şu anda Dubai’de 4 okula yatırım yapıyor – Bright Learners Özel Okulu ve Star International Okullarının 3 kampüsü.

1675 yılında Londra’da kurulan ödüllü Reigate Grammar School, A-Level 2023 sonuçlarına göre İngiltere’deki en iyi 20 özel okul arasında yer alıyor. Reigate Grammar School ve Reigate Grammar School International şu anda dünya çapında 6 okul işletmektedir (İNGİLTERE, Suudi Arabistan, Çin ve Vietnam’da). Reigate Grammar School, Riyad 2022’de açıldı ve kayıtlar şimdi bekleme listesiyle 1.200 öğrenciye ulaştı ve onu Suudi Arabistan’ın hızla büyüyen premium okullarından biri haline getirdi.

Fenton şunları söyledi: “Bright Capital ile olan bu yeni ortaklıktan memnunum ve her çocuğu kendilerinin en iyi versiyonları olmaları, potansiyellerini gerçekleştirmeleri için beslediğimiz küresel köy felsefemizin bir parçası olarak BAE’de dünya standartlarında okullar kurmaktan heyecan duyuyorum ve asil bir amaç için küresel vatandaşlar olun. Bright Capital ile olan ortaklığımız, varlığımızı bae’ye genişletirken önemli bir kilometre taşını işaret ediyor. Reigate ve Bright Capital, BAE’deki öğrencilere olağanüstü eğitim fırsatlarına erişim sağlayan uluslararası bağlantılar geliştirmeye ve kıtalar arasında kültürel ve öğrenme bağlantıları oluşturmaya, Reigatian topluluğunu daha da zenginleştirecek öğrenciler ve personel için ziyaret ve değişim fırsatlarını kolaylaştırmaya kendini adamıştır. ”

Davey şunları söyledi: “Birbirine bağlı küresel bir topluluk içinde dünya standartlarında eğitim sağlama değerlerimizi ve özlemimizi paylaşan bir ortak bulduğumuz için çok şanslıyız. Eğitim felsefemizi ve markamızı BAE içinde oluşturmak bizim için büyük bir hedef ve öncelik olmuştur.”

Bright Capital Genel Müdürü Eşref Temel şunları söyledi: “Bu işbirliğinden heyecan duyuyoruz ve BAE’de genişleme planlarımızla mükemmel bir uyum içinde birinci sınıf İngiliz okulları kurmayı hevesle bekliyoruz. Bu ortaklık, Bright Capital’in birinci sınıf İngiliz okulları segmentine girişini işaret ediyor ve Birleşik Krallık’taki bağımsız okul sektöründeki zengin geçmişi ile Reigate Grammar School International’dan daha iyi bir ortak bulamazdık.”

“BAE pazarı, artan gurbetçi nüfus ve öğrenciler, Emirlik aileleri ve gurbetçiler arasında artan yüksek kaliteli eğitim talebinden kaynaklanan önemli bir potansiyele sahiptir. Bölgeye Reigate Grammar gibi prestijli bir bağımsız Birleşik Krallık okulunun tanıtılması, yalnızca Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki birinci sınıf otantik Birleşik Krallık müfredat okullarının statüsünü artırmakla kalmaz, aynı zamanda BAE Vizyon Ulusal Gündeminin hedefleriyle de uyumludur. Bu, öngördüğümüz gelecek vaat eden büyüme fırsatlarını vurgulayarak, Reigate Grammar ile bir ortaklık yoluyla bölgedeki varlığımızı genişletme kararımızın altını çiziyor.” Temel Bey Ekledi

Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki Reigate Gramer Okulları, okullar arasında karma eğitim verecek ve İngiltere ve Galler’in Ulusal Müfredatını takip edecektir.

JSquare Capital (genel müdür Jimmy John liderliğindeki), Bright Capital Investment’ın İşlem Danışmanı ve Dentons (ortak Ross Barfoot liderliğindeki), Reigate Grammar School International’ın Hukuk Danışmanı olarak görev yaptı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar