Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBAE'de mola var mı? Dubai, Abu Dabi Havaalanlarında Çanta Bırakma Rehberi

BAE’de mola var mı? Dubai, Abu Dabi Havaalanlarında Çanta Bırakma Rehberi

Uzun mesafeli uçuşlarda seyahat eden birçok gezgin için BAE yarı yolda bir noktadır. Dubai veya Abu Dabi’de birkaç saatiniz olduğunda, Emirates’in bir dilimini deneyimleme şansını kaçırmayın. Ülkedeki havaalanları, gezginler için uygun ve sorunsuz bir deneyim yaratmak için her türlü çabayı göstermektedir. Akıllı kapılar ve ev check-in’leriyle yolcular uçuş prosedürlerinden kolayca geçebilir — ve geçiş yapanlar için yetkililer pit stop’u buna değer kılmak için ellerinden gelenin en iyisini yaparlar. Şarttan muaf tutulmadığınız sürece transit vizeniz olduğundan emin olun. (İşte bir tane almak için bir rehber.) BAE üzerinden mola veren gezginler, varış noktasını çantasız olarak keşfedebilirler. Dubai’nin Burç Halife şehir merkezinde veya Louvre Abu Dabi’de selfie çekerken hiç kimse şehrin etrafında beş valiz taşımak zorunda değil. Çantalar ücret karşılığında havaalanının belirli bölümlerinde bırakılabilir. İşte bir rehber:

Dubai

Dubai Uluslararası Havalimanı’nın (DXB) 1. ve 3. Terminallerinde 7/24 kısa süreli bagaj muhafazası mevcuttur.

 

Terminal 1‘da bulunanlar bagajlarını gelenler bölümünde, Boots Eczanesi ve Etisalat’ın yakınındaki Dnata Bagaj Hizmetlerine bırakabilirler. Ücretler: Standart boyutlu bagajlar için 12 saat veya daha az Dh40 (maksimum 21 x 24 x 11 inç boyut), Daha büyük, standart olmayan boyutlu bagajlar veya değerli bagajlar için 12 saat veya daha az Dh50 Terminal 3‘da bulunanlar, Boots Eczanesi’nin arkasındaki 1 numaralı Çıkışa yakın ‘Emirates Sol Bagaj’ alanına gidebilirler. Ücretler: Standart boyutlu bagajlar için 12 saat veya daha az Dh35 (maksimum 21 x 24 x 11 inç boyut), Daha büyük, standart olmayan boyutlu bagajlar veya değerli bagajlar için 12 saat veya daha az Dh40

Abu Dabi

Servis, Etisalat’ın hemen karşısında ve Kayıp Eşya Merkezi’nin yanında, 0. Kattaki Varışlar bölümünde mevcuttur. Ücretler: 3 Saate kadar Dh35, 24 saate kadar Dh70, 48 saate kadar Dh105, 72 saate kadar Dh140 72 saat sonra bir yolcudan günlük 35 Dh’lik ek ücret alınacağını unutmayın.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar