Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeBAE'de Yeni Veri Merkezi Açıldı

BAE’de Yeni Veri Merkezi Açıldı

Freshworks Inc, BAE’de Amazon Web Services (AWS) tarafından desteklenen yeni veri merkezinin lansmanını duyurdu. Bu, Freshworks’ün işletmelerin modern, yapay zeka destekli müşteri ve çalışan hizmet çözümlerinin tüm gücünden yararlanmasını kolaylaştırarak Orta Doğu ve Afrika’da (MEA) inovasyonu teşvik etme taahhüdünün altını çiziyor.

Freshworks’teki Küresel Saha Operasyonları Şefi Abe Smith, ”BAE’deki yeni veri merkezi ile MEA’DAKİ varlığımızı daha da güçlendirmekten heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu yatırım, bölgedeki işletmelerin büyümesini ve dijital dönüşümünü desteklemeye olan bağlılığımızı gösteriyor. Veri merkezimizle, BAE içinde bölgesel veri uyumluluğuna ihtiyaç duyan şirketler, Müşteri Hizmetleri, BT ve Satış ve Pazarlamada iş yazılımı için bize güvenebilir. Freshworks, bölgedeki ortak müşterilerimize hizmet vermek için ortak pazara giriş çabalarında AWS ile ortaklık kuracak.”

Veri merkezi, bölgedeki 72 ülkeden müşterilere hizmet verecek ve bae’yi Freshworks’ün MEA operasyonlarının merkezi haline getirecek. AWS tarafından desteklenen veri merkezi, yalnızca bölgedeki müşteriler için Freshworks’ün tüm ürünlerini barındırmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyanın en kapsamlı ve geniş çapta benimsenen bulutu olan aws’den de yararlanacak.

Freshworks APAC ve MEA Kıdemli Başkan Yardımcısı Sandie Overtveld, “Veri ikametgahı her zaman bölgedeki müşterilerimizle bir konuşma konusu olmuştur ve onlara olan bağlılığımızı sergilemek istedik” dedi. “Veri merkezinin, işletmelerin BAE’deki müşterilerine ve çalışanlarına daha iyi hizmet vermelerini sağlayarak çözüm performansımızı artıracağına inanıyoruz.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar