Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEBakın: Dubai Polisi Lüks Devriye Filosu için Nadir Süper Arabalar Alıyor

Bakın: Dubai Polisi Lüks Devriye Filosu için Nadir Süper Arabalar Alıyor

Dubai Polisinin dünyaca ünlü supercar devriye filosunun en yeni üyeleri açıklandı: İki sınırlı sayıda Alfa Romeo’lar. Kuvvet yakın zamanda ‘Stelvio Quadrifoglio’ ve ‘Giulia Quadrifoglio’ araçlarını — her ikisi de 100. yıl dönümü baskı modelleri – Arap Seyahat Pazarında sergiledi. Etkileyici özelliklerle dolu bu iki otomobil, sadece 3,6 saniyede 0’dan 100 km / s hıza çıkabiliyor. Turist Polis Departmanı müdürü Brig Khalfan Obaid Al Jallaf, bu eklemelerin emirliğin önde gelen bir turizm merkezi olarak küresel itibarını güçlendirdiğini söyledi. Brig Al Jallaf, “Devriyeler, etkinlikler ve topluluk girişimleri sırasında turistlere ve ziyaretçilere yardım etmede çok önemli bir rol oynuyor — sorularını derhal ele alıyor ve onlara gerekli bilgileri sağlayarak sorunsuz ve keyifli bir deneyime katkıda bulunuyor” dedi. Yeni lüks araçlar, Dubai Polisinin Gargash Group ile olan ortaklığının bir parçası olarak tedarik edildi. İşte bu nadir arabalar hakkında bildiklerimiz:

 

 

Stelvio Quadrifoglio

Alfa Romeo’nun yıldönümü baskısı Stelvio Quadrifoglio, yalnızca 100 otomobilin üretildiği otomobil üreticisinin spor baskılarının tarihine bir övgüdür. Üst düzey özelliklere sahip yüksek performanslı bir otomobildir. Güçlü bir 520 HP 2,9 V6 Çift Turbo motor ve sekiz vitesli otomatik şanzıman ile donatılmıştır ve olağanüstü bir 600 NM tork sağlar. 50/50 ağırlık dağılımı ile Stelvio Quadrifoglio, olağanüstü sürüş dinamikleri sunuyor. Olağanüstü hızını sergileyerek sadece 3,6 saniyede 0’dan 100 km / s hıza çıkabilir. İsteğe bağlı Q4 dört tekerlekten çekiş sistemi optimum çekiş sağlarken, vites değişimi sadece 150 milisaniye sürerek kesintisiz güç dağıtımı sağlar.

Giulia Quadrifoglio

Giulia Quadrifoglio, olağanüstü özellikleriyle de tanınan yüksek performanslı bir araçtır. Güçlü bir 520 HP 2,9 V6 Çift Turbo motor ve 600 NM tork sağlayan sekiz vitesli otomatik şanzıman ile donatılmıştır. Ayrıca 50/50 ağırlık dağılımına sahiptir ve olağanüstü sürüş dinamiklerine katkıda bulunur. Stelvio Quadrifoglio gibi, sadece 3,6 saniyede 0’dan 100 kmph’ye kadar hızlanabilir. Q2 arkadan çekiş sistemi çevik performans sağlarken, vites değişimi sadece 150 milisaniye sürerek sorunsuz bir sürüş deneyimi sağlar.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar