Perşembe, Haziran 20, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıBayan Ve Bayan BAE Simgesi 2024 - Işıltı, Cazibe ve Güçlenme Gecesi

Bayan Ve Bayan BAE Simgesi 2024 – Işıltı, Cazibe ve Güçlenme Gecesi

Bayan ve Bayan BAE İkonu 2024, Radisson Blu Dubai Canal View’da muhteşem bir ışıltı, cazibe ve içten anlar gecesiyle sona erdi. Etkinlik, Rimjhim Virani’yi 2024 BAE Güzeli Simgesi ve Neha Sharma’yı 2024 BAE Güzeli Simgesi olarak taçlandıran kadınların güzelliğini, yeteneğini ve güçlenmesini kutladı.

Akşam, yarışmacıların yargıçları ve izleyicileri çeşitli kesimler aracılığıyla etkilediği büyük bir yetenek gösterisiydi. Tüm kazananlar, duruşları, zekaları ve içten tepkileriyle herkesi büyüledi ve imrenilen unvanı güvence altına aldı.

“Bayan ve Bayan BAE Simgesi 2024 bir yarışmadan daha fazlasıdır; Bu inanılmaz kadınların başarılarının ve özlemlerinin bir kutlamasıdır. Powerhouse Phoenix Events LLC’nin kurucusu Suraj Prakash Meena, her yarışmacıyla ve paylaştıkları olumlu mesajlarla gurur duyuyoruz ”dedi.

“Kazananları yürekten kutluyoruz — Miss BAE Icon 2024 Rimjhim Virani, birinci ikincisi Pooja Rana ve ikinci ikincisi Gulnora Noor.

“Bayan BAE Simgesi 2024 Neha Sharma, birinci ikinci Dr Harpreet Bhatia ve ikinci ikinci Dr Midhuna Prathap.”

Etkinlik fotoğrafları, videolar ve daha önemli noktalar için adresini ziyaret edin.powerhouseeventsdxb.com veya bizi powerhouseeventsdxb adresinden takip edin.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar