Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceBaz Luhrmann Görünmeyen Görüntülerle Dolu Elvis Konser Filmi Planlıyor

Baz Luhrmann Görünmeyen Görüntülerle Dolu Elvis Konser Filmi Planlıyor

Ünlü film yapımcısı Baz Luhrmann, ikonik süperstarın daha önce hiç görülmemiş görüntülerini içeren bir konser filminin yayınlandığını ima ederken Elvis Presley hayran kitlesine heyecan dalgaları gönderdi.

The Hollywood Reporter’a göre, vahiy Pazartesi gecesi Met Gala sırasında geldi ve Luhrmann, Rock and Roll’un efsanevi performanslarının Kralı’nı tekrar ziyaret etme ihtimaliyle seyirciyi kızdırdı.

Austin Butler’ın rol aldığı 2022 biyografisi ‘Elvis’in arkasındaki yaratıcı zihin Luhrmann, Presley’in müzikal mirasına daha fazla dalma olasılığıyla alay etti.

The Hollywood Reporter ile yaptığı konuşmada, hayranlar arasında ortaya çıkarılan arşiv materyaliyle ilgili ateşli merakı kabul etti ve “Hayranlar, kasalarda bulduğumuz tüm bu görüntülerin bir konser filmi olup olmayacağını gerçekten bilmek istiyor ve ben de bunun olacağını düşündüğümü söylemek için buradayım.”

Film yapımcısı daha önce Ekim ayında Elvis’in turlarından görünmeyen görüntü makaralarının keşfedildiğini ima eden bir İnstagram gönderisiyle spekülasyonları ateşlemişti.

‘Elvis outtakes box’ etiketli bir karton kutuyu sergileyen bir videonun eşlik ettiği Luhrmann’ın gönderisi, müzik tarihinin hazinesi olabileceği beklentisini körükledi.

Bahsedilen görüntüler arasında, Elvis’in 1970 yılında aynı adlı 12. albümüyle birlikte yayınlanan ‘İşte Böyle’ eğik iki ufuk açıcı belgeselin kayıtları ve yıldızın 15 şehirde yolculuğunu anlatan 1972 yapımı bir film olan ‘Turnede Elvis’ yer alıyor.

Hayranlar potansiyel konser filmi hakkında daha fazla ayrıntı beklerken, Luhrmann ayrıca Butler’ın büyüleyici performanslarından daha fazlasını vaat eden genişletilmiş bir ‘Elvis’ kesimine de işaret etti.

Butler’ın Presley’i somutlaştırmaya olan bağlılığını yansıtan Luhrmann, hayranlığını dile getirerek, “Austin konserlerini eksiksiz yaptı. Bütün numaraları o yaptı. Austin az önce yaptı ve onun bu tam konserleri yapmasını izlemek beden dışı bir deneyimdi, bu yüzden bir gün bu tam konserleri birlikte keseceğim.”

Bu projeleri çevreleyen heyecana rağmen, Hollywood Reporter’a göre önerilen dört saatlik ‘Elvis’ kesintisi hakkında yakın zamanda bir güncelleme yapılmadı.

Film, 2023 töreninde en iyi film dalında başını sallama ve Austin Butler dalında en iyi erkek oyuncu adaylığı da dahil olmak üzere sekiz Oscar adaylığı alarak önemli beğeni topladı.

Konser filminin ve genişletilmiş kesimin potansiyel olarak piyasaya sürülmesi için beklenti arttıkça, Elvis Presley hayranları, müzikal ikonun heyecan verici performanslarına daha önce hiç görülmemiş bakışlara dalma fırsatını hevesle bekliyorlar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar