Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporKriketBazı insanlar Kariyerimin Bittiğini Söyledi, Diyor Pakistan'a Karşı Mükemmel Bir Büyünün Ardından...

Bazı insanlar Kariyerimin Bittiğini Söyledi, Diyor Pakistan’a Karşı Mükemmel Bir Büyünün Ardından Bumrah

Hindistan’ın maçı kazanan Jasprit Bumrah, Çarşamba günü New York’taki T20 Dünya Kupası maçında ABD’ye karşı ölümcül bir büyü daha yapmayı umuyor olacak.

Pazar günü aynı sahada Pakistan’a karşı oynadığı maçın adamı kazanma performansından (4-0-14-3) yeni çıkan Hindistan temposu öncüsü, Pakistan’ı ikinci maçında hayrete düşüren kriket minnowları için idare edemeyecek kadar sıcak olabilirdi. turnuvanın.

Bumrah, Pazar günkü gösteriden önce A Grubu açılışında İrlanda’ya karşı 2-6 büyüsü olan güçlü bir IPL kampanyasının ardından zengin bir formda.

Ancak 2022’de ciddi bir sırt yaralanması geçiren baş döndürücü övgünün ortasında Bumrah, görüşlerin nasıl değişebileceğini hatırlamakta hızlı olduğunu söyledi.

“Bir yıl önce aynı insanlar bir daha oynamayacağımı ve kariyerimin bittiğini söylüyorlardı. Ama ben buna bakmıyorum. Benim için önümdeki sorunu çözmeye ve kontrol edilebilirleri kontrol etmeye çalışıyorum” dedi.

Hindistan’ın Pazar günü Pakistan’a karşı mütevazı bir toplam 119’u savunmasına yardımcı olan Bumrah’ın keskin hızlı bowling büyüsüydü.

“Burada böyle bir kapı üzerinde en iyi seçeneğin ne olduğuna odaklanmaya çalışıyordum. Atış yapmayı nasıl zorlaştırabilirim? Benim için en iyi seçenekler nelerdir? Bu şekilde şimdiki zamanda kalmaya ve yapmam gerekenlere odaklanmaya çalışıyorum “dedi.

“Çünkü dış gürültüye bakarsam, insanlara bakarsam ve baskı ve duygu devralırsa, işler benim için gerçekten işe yaramaz.”

Bumrah’ın, özellikle Pakistan’a karşı Hindistan ekibinin beklentileriyle gelen büyük baskıya rağmen takımın kolektif olarak benimsediğini söylediği bir yaklaşımdı.

“Hiçbir aşamada paniğin takımda yayıldığını hissetmedim ve çok ileriye bakıyorduk. Yani bu gerçekten olumlu bir işaret “dedi.

“Bizim için en büyük olumlu olan sakinlikti çünkü sabah vuruş yaparken çok daha fazla yardım vardı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar