Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaAmerikaBeyaz Saray, işçileri Aşırı Sıcaktan Korumak için Adımlar Atıyor

Beyaz Saray, işçileri Aşırı Sıcaktan Korumak için Adımlar Atıyor

Başkan Joe Biden’in yönetimi Salı günü işçileri ve toplulukları, Çalışma Bakanlığı’ndan konuyla ilgili ilk kuralı önermek de dahil olmak üzere aşırı sıcağın ölümcül etkilerinden korumak için adımlar attı.

NEDEN ÖNEMLİ

20 Haziran’da, ABD yazının başlamasından önce, yaklaşık 100 milyon Amerikalı aşırı sıcak uyarıları, saatleri ve uyarıları altındaydı. New York Şehri acil soğutma merkezleri açarken, New Mexico ölümcül orman yangınlarına maruz kaldı.

Çalışma Bakanlığı’nın İş Güvenliği ve Sağlığı İdaresi (OSHA), işçileri korumak için, sonuçlandırılırsa konuyla ilgili ilk ABD güvenlik standardı olacak bir kural öneriyor.

Isı tehlikelerinin belirlenmesi, acil müdahale planları, denetçiler için eğitim ve molalar, gölge ve suya erişim ve yeni çalışanlar için ısı iklimlendirmesi dahil olmak üzere çalışma standartlarını içerir.

Tarım işçileri genellikle yüksek sıcaklıklara maruz kaldıklarından ve gölgeye, suya ve kırılmalara tutarsız erişime sahip olabileceğinden, çiftlik işçisi grupları yönetimi ısı standartları çıkarmaya çağırmıştı.

Bir Beyaz Saray bilgi formu Biden’ın Salı günü yaz için aşırı hava tahminleri hakkında bir brifing alacağını söyledi. Beyaz Saray bu yaz aşırı sıcakta bir zirve yapacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar