Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıBiolitec, Orta Doğu ve Afrika Minimal İnvaziv Cerrahi Pazarı Genişledikçe Minimal İnvaziv...

Biolitec, Orta Doğu ve Afrika Minimal İnvaziv Cerrahi Pazarı Genişledikçe Minimal İnvaziv Prosedürler Konusunda İyimser

Medikal lazer uygulamalarında dünya çapında tanınan bir lider olan Biolitec, bu dönüştürücü değişimin ön saflarında yer almaktadır. Küresel varlığı ve 80 ülkede pazar payıyla şirket, dünyanın önde gelen sağlık tesislerine en son teknolojiyi sunmaktadır. Proktoloji, damar cerrahisi ve jinekoloji için minimal invaziv lazer tedavilerinde uzmanlaşan Biolitec’in yenilikçi çözümleri, hastalara geleneksel cerrahi yöntemlere daha güvenli ve daha verimli bir alternatif sunuyor.

Dubai’deki Biolitec’in Swift Day Surgery’nin açılışıyla damgasını vuran son girişimi, şirketin tıp alanında yenilikçi çözümlere öncülük etme taahhüdünü yansıtıyor. Biolitec grup başkanı Dr. Wolfgang Neuberger, “Küresel pazar, 2031 yılına kadar 45,3 milyar dolara ulaşacağı tahmin edilen minimal invaziv tıbbi prosedürlere olan talepte önemli bir büyümeye tanık oluyor. Biolitec’in gelişmiş lazer teknolojisinin bu talebin karşılanmasında önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz.”

Swift Day Surgery Center genel müdürü Karan Rekhi şunları ekledi: “Minimal invaziv prosedürlere olan talep artmaya devam ettikçe, Swift Day Surgery, hastalara güvenlik ve memnuniyeti ön planda tutan en yeni çözümleri sunma taahhüdünde kararlı olmaya devam ediyor. Hastalarımız, lokal anestezi altında 15 ila 20 dakika içinde işlem yapmak için iyi eğitilmiş en iyi cerrahlara erişebilir ve hastalar aynı gün minimum iyileşme süresi ile taburcu edilir ve günlük rutinlerine geri döner.”

Yapılan lazer teknolojisini kullanan minimal invaziv tıbbi tedaviler, geleneksel cerrahinin sakıncaları olmadan sağlık sorunlarını ele almak isteyen bireyler için tercih edilen seçenek olarak ortaya çıkmıştır. Biolitec’in tıbbi lazerleri, minimum kesinti süresi, etkilenen bölgelerin hassas hedeflenmesi, komplikasyon riskinin azalması ve daha hızlı iyileşme süreleri gibi avantajlar sunar.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar