Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlence'Black Ops 6' BAE Oyuncularını Heyecanlandırdı

‘Black Ops 6’ BAE Oyuncularını Heyecanlandırdı

Oyun çok geri döndü. Bu, internetin tüm oyun tarafında olan bir cümle. 25 Ekim’de piyasaya sürülecek olan popüler franchise’daki yaklaşan video oyunu olan Call of Duty: Black Ops 6’nın son duyurusu ile bir ilgisi var. halk arasında COD olarak bilinen Call of Duty, her yıl hem hikaye hem de çok oyunculu PvP (oyuncuya karşı oyuncu) modlarına sahip taktik nişancı oyunlarıyla çıkıyor. Son birkaç yıl, hayran kitlesinden gelen yanıtlar büyük ölçüde olumsuz olduğu için franchise için bir felaket oldu ve oyuncular her yıl aynı tekrarlayan oyundan bıktı. Hayran kitlesinin çoğu, COD’UN son gezisi olan 2023’ün cansız kampanyasından da hayal kırıklığına uğradı. Ve çok oyunculu moddaki pek de yeni olmayan özellikler, oyunun beklenenden daha erken ölmesine yol açtı. Ancak Call of Duty: Black Ops 6 geçen ay ilk kez alay edildiğinden beri, oyun topluluğu yeni bir heyecan dalgasıyla dolu. Bununla birlikte, harika teaserlar ve fragmanlar harika bir oyun vaat etmediğinden, birçoğu hayal kırıklığını önlemek için heyecanlarını hala sürdürüyor. Şimdiye kadar, işaretler olumluydu ve 9 Haziran’da açıklanan birçok önemli ayrıntı ve özellik ile Black Ops 6, oyuncular arasında güvenli bir bahis olmak istiyor. Önde gelen BAE ve Suudi merkezli video oyuncularından bazılarıyla konuştuk, hatta bazıları morina topluluğunda yayıncı olarak popüler oldu. Black Ops 6’nın en yeni özellikleri hakkındaki düşüncelerini bizimle paylaşıyorlar. Dubai merkezli Emirlik oyuncusu Saeed, City Times’a “Bence en iyi Call of Duty oyunlarından biri olacak” diyor. “Oyun tasarımında ve mekaniğinde gerçekten zaman harcadılar ve önceki COD oyunlarında zaten var olanı geliştirdiler. Arap savaşı ortamıyla da buna biraz baharat kattılar. Bu oyunu denemek için sabırsızlanıyorum.” Web sitesinde Call of Duty: Black Ops 6ana sloganı “Haydut olmaya zorlanıyor. İçeriden avlandı, ” hükümete karşı oynayan bir köstebek ajanına işaret ediyor.

 

Bibi Zumot’un
Web sitesinde ayrıca şu ifadeler yer alıyor: “Treyarch ve Raven Software tarafından geliştirilen Call of Duty: Black Ops 6, 1990’ların başında geçen, küresel siyasette bir geçiş ve kargaşa dönemi olan ve Soğuk Savaş’ın sonu ile karakterize edilen bir casus aksiyon gerilim filmi. Amerika Birleşik Devletleri tek bir süper güç olarak. Akıllara durgunluk veren bir anlatıya sahip ve angajman kurallarına bağlı olmayan bu, imza Black Ops .” Black Ops 6 kampanyası oyuncuları 1990’ların başlarına taşıyacak. “Gerçek Black Ops tarzında, kurgusal hikaye zamanın tarihine dayanıyor ve sizi gölgeli bir gücün ABD hükümetine sızdığı garip ve gizli bir komploya sürüklüyor. Direnen herkes hain olarak damgalanıyor ve oyuncuları ilk kez onları yaratan makineyle savaşmak için dolandırmaya zorluyor “dedi. Kampanya haberleri, bölgedeki Körfez Savaşı oyununun yanı sıra hayranların en sevdiği karakter Frank Woods’un geri dönüşü konusunda özellikle heyecanlı olan birçok oyuncuyu çekiyor gibi görünüyor. Dubai merkezli oyun içeriği yaratıcısı Bibi Zumot, “Birçok eski karakter geri döndüğü için çok nostaljik geliyor” diyor. “Bir franchise olarak COD’UN önemli ölçüde geliştiği için çok mutluyum ve Ekim ayındaki çıkış tarihine kadar bekleyemem, böylece oyuna el atabilirim.”

 

Oyun içeriği yaratıcısı Basharkk’ın YouTube’da 1,8 milyon abonesi var
YouTube’da 1,8 milyondan fazla abonesi olan BAE merkezli içerik oluşturucu Basharkk, fragmanı ve yeni özellikler duyurusunu izleyicileriyle canlı olarak yayınladı. “Bir Call of Duty hayranı olarak, şaşırtıcı, karanlık hikaye anlatımı nedeniyle Black Ops benim için serinin en iyisi” dedi. “Bu yıl hikaye eve çok yaklaştı. 1991 yılında Körfez Savaşı sırasında gerçekleşir. Ancak hikaye tek başına buna dayanmıyor. ABD hükümetini kontrol eden, savaşları başlatan ve onlardan kaçması ve ifşa etmesi gereken karakterimizin peşinden gelen bir gölge örgüt etrafında dönüyor.” Suudi merkezli oyun içeriği yaratıcısı Sondos, yıllardır COD oyunları yayınlıyor. En sevdiği Call of Duty: Modern Warfare 1. Yeni sürümleri görmekten her zaman heyecan duyduğunu söylüyor ve Körfez Savaşı’nın bu yıl hikayenin bir parçası olması onu daha heyecanlı kılıyor. “Fragmanı izleyicilerimle izledim ve hepimiz haberlere hayran kaldık” dedi. “Oyundan gelen tüm haberleri takip ediyorum ve etrafta dolaşan söylentiler ve sızıntılarla, oyuna başlamadan önce oyun hakkında daha fazla şey duymaktan heyecan duyduğum için bazı haberlerin doğru olduğunu umuyorum.”

 

Suudi merkezli oyun içeriği yaratıcısı Sondod
28 Ağustos’ta daha fazla ayrıntı ve oynanış kapsamı içeren bir sonraki Call of Duty etkinliği olacak. Kampanyanın yanı sıra, çok oyunculu mod ve yeni özellikler, özellikle çok yönlü hareket sistemi, oyuncu tabanında heyecan yarattı. Basharkk, “Yeni omni-move sistemi ile hareket sistemini tamamen değiştirdiler ve herhangi bir yönde 360 derece hareket etmenize izin verdiler” dedi. Basharkk, oyunun lansmanında mevcut olan 16 harita ve 58 silahın yanı sıra klasik prestij sisteminin geri dönüşüyle ilgili heyecanını da dile getirdi. Ama en çok heyecanlandığı şey, hayranların en sevdiği yuvarlak tabanlı zombiler modunun geri dönüşü. “İki yeni harita ile geri dönüyor ve bu haritalardan biri denizin ortasındaki bir adada geçiyor ve korkutucu görünüyor. Ekim ayında Black Ops 6’yı oynamayı dört gözle bekliyorum ” dedi.

 

Ladylillith çocukluğundan beri 'Call of Duty' oyunları oynuyor
Oyun dünyasında Ladylillith olarak bilinen BAE merkezli oyuncu Rim El Jurdi, çocukluğundan beri “alçak inek annesi” sayesinde oyun oynuyor ve Call of Duty 4 ve Modern Warfare 2 onun favorileridir. Yaklaşan Black Ops 6’dan bahsederken, “Beni heyecanlandıran şey, oyunun daha gerçekçi görünmesi için tüm yeni hareket özelliklerinin, yeni haritaların ve grafiklerin yükseltilmesidir. Ve Black Ops ‘un popüler olduğu zombi modunu da unutamayız. Oyunu denemek için sabırsızlanıyorum ve umarım söyledikleri kadar iyidir.”

 

Sultan Halife Muhammed, Emirlik sim-BAE’de yarış şampiyonu
BAE’deki Emirlik sim yarış şampiyonu Sultan Halife Muhammed de hevesli bir morina oyuncusudur. “Black ops 6 hakkında sevdiğim en iyi şey, oyuncuların ilk kez herhangi bir yöne koşmasına veya dalmasına izin verecek yeniden tasarlanmış bir hareket sistemi olan omnimovement” dedi. “En çok heyecanlandığım şey, oyunun önceki sürümlerden daha keskin görünmesini sağlayacak gerçek ve hiper gerçek grafiklerle oyuna eklenecek 16 yeni harita. Şimdiye kadar, oyunda harika bir iş çıkardıklarını düşünüyorum. Umarım dedikleri gibi iyidir ve oyunu denedikten sonra hayal kırıklığı yaratmaz. Call of Duty: Black Ops 6 resmi olarak 25 Ekim’de PS5, Xbox ve PC’de yayınlanacak.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar