Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıBurjeel Holdings, Abu Dabi Küresel Sağlık Haftası'nda Karmaşık Bakım Yeteneklerine Sahip Olacak

Burjeel Holdings, Abu Dabi Küresel Sağlık Haftası’nda Karmaşık Bakım Yeteneklerine Sahip Olacak

Mena’da lider bir süper uzmanlık sağlık hizmetleri sağlayıcısı olan Burjeel Holdings, yenilikçi çözümlerini ve karmaşık bakım yeteneklerini önümüzdeki Abu Dabi Küresel Sağlık Haftası’nda sunmaya hazırlanıyor. Grubun amiral gemisi tesisi olan Burjeel Medical City (‘BMC’), etkinliğin sağlık dönüşüm ortağıdır ve gelişmiş ve hasta merkezli tekliflerini vurgulayacaktır. Bu vitrin, ‘Sağlığınızı Dünyanın En Güvenli Şehrinde Korumak’ temasıyla uyumlu olarak, Grubun yeniliğe olan bağlılığını vurgularken, Abu Dabi’nin sağlık turizmi için en önemli destinasyon olarak ününü pekiştiriyor. Etkinliğin 13-15 Mayıs tarihleri arasında Abu Dabi Ulusal Sergi Merkezi’nde (ADNEC) gerçekleşmesi planlanıyor.

Odak Noktasındaki Temel Özellikler

B030 numaralı standdaki BMC pavyonu, onkoloji departmanından önemli ilerlemelere dikkat çekerek, en son hassas tıp ve hedefe yönelik tedavileri içeren ve bireysel hasta ihtiyaçlarına göre uyarlanmış kapsamlı tedavi planları sağlayan kanser bakımına entegre yaklaşımının altını çizecek. Kemik iliği nakli, hematoloji, ileri ortopedi, fetal tıp ve pediatrik alt uzmanlıklar dahil olmak üzere temel karmaşık bakım uzmanlıklarına da yer verilecektir.

Sergi, Grubun çoklu organ nakli programındaki çığır açan adımların ardından geliyor. Son zamanlarda, Burjeel Abdominal Çoklu Organ Nakli Programı direktörü Dr. Rehan Saif ve ekibi bmc’nin ilk karaciğer naklini başarıyla tamamladı. Bu başarı, merkezin yerleşik böbrek nakli yetenekleriyle birlikte, Grubun tıbbi uzmanlığında ileriye doğru büyük bir sıçrama olduğunu gösteriyor ve en ileri tedavilere öncülük etme taahhüdünün altını çiziyor. Pavyon ayrıca, nörolojik bozukluklar için en son tedavilerde uzmanlaşacak ve ünlü Dr. Souhel Najjar tarafından yönetilecek olan bmc’nin yakında piyasaya sürülecek olan İleri Nörobilim Enstitüsü’nü de vurgulayacak.

Türünün İlk örneği Sağlık Hizmetleri Serisi

Abu Dabi Küresel Sağlık Haftası sırasında Burjeel Holdings, H for Hope serisinin prömiyerini yaparak bmc’nin kapsamlı yeteneklerine de ışık tutacak. Bölgedeki türünün ilk örneği bir sağlık hizmeti serisi olan bu seri, Burjeel’in sağlık hizmetlerinin yaşamları ve refahları üzerindeki derin etkisini gösteren ilham verici hasta yolculukları hikayelerine yer veriyor.

“Bu önemli etkinliğin bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz ve sağlık hizmetlerinin geliştirilmesine ilişkin küresel diyaloğa katkıda bulunmayı ve bundan öğrenmeyi dört gözle bekliyoruz. Katılımımız, Abu Dabi’yi tıbbi mükemmellik ve yenilik için bir merkez haline getirme vizyonunu ileriye taşıyarak, bölgesel ve küresel olarak sağlık standartlarını yükseltmeye olan bağlılığımızın bir göstergesidir ”dedi.

Abu Dabi Küresel Sağlık Haftası ayrıca, Burjeel Holdings’in önde gelen tıp uzmanlarıyla etkileşim kurmak ve sektördeki gelişmelerden ileri araştırma ve tedavi stratejilerine kadar çok çeşitli konuları kapsayan tartışmalara katılmak için bir platform görevi görecek. Etkinlik boyunca, Grubun hasta deneyimlerini geliştirmek ve teknolojik gelişmelerin, araştırmanın ve inovasyonun sınırlarını zorlamak için kilit ortaklarla işbirliklerine girmesi bekleniyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar