Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlence'Büyük Patron' Sunucusu Anıl Kapoor Trollerle Nasıl Başa Çıktığını Açıklıyor

‘Büyük Patron’ Sunucusu Anıl Kapoor Trollerle Nasıl Başa Çıktığını Açıklıyor

Realite şovuna ev sahipliği yapacak usta oyuncu Anıl Kapoor Bigg Boss OTT 3, trollerle nasıl başa çıktığını açıkladı.

Dedi ki: “Tartışma ve trolling olacak. Günümüzde, her şeyde, her yerde böyledir. En büyük liderler ve sanatçılar bile trolleniyor. Her zaman başını eğ ve işini yap derim. Bütün bunları düşünme.”

Salı günü, Kapoor resmi olarak bir etkinlikte gösterinin ev sahibi olarak tanıtıldı.

Sahnede Bigg Boss 17 galibi Munawar Faruqui ile konuşurken Kapoor, “Salman’ın yerini kimse alamaz ve Anıl Kapoor’un yerini de kimse alamaz…bhai (Salman Khan) çok mutlu…Onunla da konuştum…kurgu dışı yaptığımı bilerek çok heyecanlı ve mutlu.”

Bigg Boss OTT, son derece popüler olan Bigg Boss serisinin bir yan ürünü, ilk olarak film yapımcısı Karan Johar’ın ev sahibi olduğu Voot’ta çıkış yaptı. Ancak dizginler daha sonra ikinci sezon için Bollywood megastar Khan’a teslim edildi.

Bigg Boss OTT‘nin üçüncü sezonuna ev sahipliği yapmaktan heyecan duyan Anıl Kapoor, daha önce yaptığı açıklamada, “ Bigg Boss OTT ve ben bir rüya takımıyız! İkimizin de kalbi genç; insanlar sık sık – şaka yollu – yaşlanmayı tersine çevirdiğimi söylerler, ancak Bigg Boss – cidden – zamansızdır. Okula geri dönmek, yeni ve heyecan verici bir şeyler denemek gibi geliyor.”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar