Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceChris Pratt ilk Büyük Maaşından Bahsediyor: 'Çok Az Parayla Yaşıyordum'

Chris Pratt ilk Büyük Maaşından Bahsediyor: ‘Çok Az Parayla Yaşıyordum’

Chris Pratt, Hollywood’daki çalışmaları için ilk kez büyük miktarda para aldığı zaman açıldı. İnsanlara göre, ilk oyunculuk maaşının tamamını nasıl harcadığını açıkladı çünkü parayı nasıl idare edeceğini bilmiyordu.

Pratt, Galaksinin Koruyucuları (2014) ile başlayan Marvel Sinematik Evreni’nde Yıldız Lordu oynamasıyla tanınır ve Owen Grady’yi ‘Jurassic World’ üçlemesinde (2015-2022) canlandırdı.

Mütevazi başlangıçlarının ona nasıl para harcayacağı konusunda mücadele etmesine yol açıp açmadığı sorulduğunda, Garfield Filmi yıldızı bunun onun için tam tersi olduğunu ortaya çıkardı.

“Oh, hayır. Hayır, hayır. Paramın asla bitmeyeceği izlenimi altındaydım, “dedi eski garson gülmeden önce. “Aldığım ilk maaş, “Ciddi misin?” Uzun zamandır çok az parayla yaşıyordum, bu yüzden aldığım ilk büyük iş… bir televizyon filmiydi. Bana 75.000 dolar ödendi.”

Yıldız, iki ay içinde nasıl parasının bittiğini açıkladı ve hepsini harcadığını fark etti. “Ben gibiydim, ‘Bir daha asla beklemeyeceğim, gidiyorum” dedi. “Ve yaklaşık iki ay sonra, ‘Bu para nereye gitti?!”

Pratt, parayı Hawaii ve Avustralya gibi dünyanın farklı yerlerine tatile giderek harcadığını paylaştı. “Ben gibiydim, ‘Muhtemelen yatırım yapacağım. Muhtemelen bir yat bulacağım.'”

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar