Çarşamba, Mayıs 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıDeneyimli Girişimci Usman Qureshi 'Marka Medya Çalışmalarını' Başlattı

Deneyimli Girişimci Usman Qureshi ‘Marka Medya Çalışmalarını’ Başlattı

Girişimci ve iş uzmanı Usman Qureshi, BAE’de çok aranan Brand Media Works yönetim danışmanlığı firmasını kurdu. Bu yenilikçi şirket, yalnızca büyük işletmelere ve hükümetlere değil, aynı zamanda daha küçük işletmelere de hitap ediyor ve Web3’ün yanı sıra yapay zeka, dijital strateji ve dönüşüm gibi bir dizi hizmet sunuyor.

Usman girişimcilik yolculuğuna yaklaşık 20 yıl önce başladı. Uluslararası iş kurma deneyimi enerji ticareti, Web3 ve e-ticaret alanındadır. Sıfırdan birden fazla lider işletme kuran Usman, her büyüklükteki ve birden fazla sektördeki kuruluşlar için karşılaşılan zorlukları anladı. Bu farkındalık, işletmelerin sektörlerinde lider olmaları için gerçekten gerekenlerin temel yönlerini paylaşmak amacıyla Marka Medya Çalışmalarının yaratılmasını ateşledi.

Marka Medya Çalışmaları dört ana hizmet hattına odaklanmaktadır:

Yapay Zeka : Bu hizmet hattı, üretken yapay zekanın yanı sıra makine ve derin öğrenmeyi kullanan iş süreçleri için yapay zeka odaklı otomasyon sunar. Brand Media Works tarafından tasarlanan ve belirli görevler için oluşturulan özel yapay zeka çözümleri, maliyet tasarrufunu artırabilir ve boşa harcanan harcamayı azaltarak şirket karlılığını artırabilir.

Marka ve Dijital Strateji : Dikkat edilmesi gereken en iyi dijital strateji firmalarından biri olan Brand Media Works, işletmelerin satış performansını göz ardı eden diğer danışmanlıklardan çok farklı bir gelir artışı sağlamaları için özel çözümler üretir.

Dijital Dönüşüm : Dünya çapında ticaret yeniden işlenirken, Brand Media Works, müşterileri için derinlemesine veri analitiği, daha verimli ve gerçekleşmemiş dijital ekosistemler oluşturmak için dijitalleşmeyi ve dijitalleşmeyi kapsarken dijital dönüşümü kullanıyor.

Web3 : Brand Media Works’ün odak noktası, gelişmekte olan ve yeni geliştirilen pazarlara odaklanıyor ve danışmanlık hizmetlerini müşterilerini en son blockchain teknolojisinin önderlik ettiği çözümlere yönlendirmek için konumlandırıyor. Bu, blok zincirinin ve akıllı sözleşmelerin değişmez doğası nedeniyle müşterilerine rakiplerine göre bir avantaj sağlar. Şeffaflık, tam mülkiyet ve güven, tüm işletmeler için gelecektir ve Marka Medya Çalışmaları, bu tür bir yetkilendirmeyi sağlamada ön plandadır.

Brand Media Works’ün kurucusu ve CEO’su Usman Qureshi, büyük veya küçük her işletmenin güvenilir bir danışmanlık ortağına sahip olması gerektiğini belirtiyor: “Ekibimiz, işletmenin dinamiklerini ve karmaşıklığını tam olarak anlayan girişimciler ve sektör çapında uzmanlardan oluşuyor. Kendi şirketlerimizde yüz milyonlarca dolar kazandık ve neredeyse her işletmenin aynı şeyi başarmasını sağlama sürecini tam olarak biliyoruz.”

Sağlam ve güvenilir işletmeler kurma konusundaki yüksek uzmanlığı ve gücü, Brand Media Works’ün danışmanlık faaliyetlerinden sonraki sadece iki yıl içinde müşterilerin gerçekleştirilebilir değerinde 100 milyon doların üzerinde bir değere ulaşmasının nedenidir. Hedefleri, 31 Aralık 2025’ten önce 1 milyar dolarlık müşteri gerçekleştirilebilir değerine ulaşmak.

Etik, kurucuların çalışma biçiminin merkezinde yer alır. Marka Medya Çalışmaları, öncelikle satış, BT, operasyonlar veya maliyetle ilgili tüm iş sorunlarına değere dayalı bir yaklaşım getirmeye odaklanır. Bunun temel yönü, müşterileri için genel fayda ve hedefin, başlangıçtan itibaren yüksek ücretlere maruz kalmanın aksine, genel olarak iş konumlarını iyileştirmek olduğu durumlarda tarafsız tavsiyelerde bulunmaktır. Kısacası, Marka Medya Çalışmaları, müşterilere gerçekten yardımcı olabileceklerini ve istenen sonuçları elde edebileceklerini bildiklerini üstlenir.

Usman’ın tüm işletmelerin başarılı olmalarına yardımcı olma tutkusu, Marka Medyasını, müşterilerine daha yüksek satışlar, büyük maliyet tasarrufu ve genel olarak iyileştirilmiş bir pazar payı elde etmek için bilgi birikimi ve araçlar sağlayarak rekabetlerinden ayrı kılar. Görevleri, neredeyse tüm işletmelerde var olan gizli değeri ortaya çıkarmaktır; hevesli işletme sahipleri ve yöneticileri, iş ortamındaki sonsuz bilinmeyenler nedeniyle zaman ve para kaybetmeden hedeflerine ulaşabilirler.

Brand Media Works, danışmanlık dünyasının ihtiyaç duyduğu oyun değiştiricidir. Tüm işletme sahiplerine ve yöneticilerine her zaman ücretsiz tavsiye ve rehberlik sağladıkları için yolculuklarını YouTube’un yanı sıra sosyal medyada da takip edin.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar