Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıDıgıt9, Pakistan'daki Son Mil Bağlantısını Geliştirmek için Western Union ile işbirliği Yapıyor

Dıgıt9, Pakistan’daki Son Mil Bağlantısını Geliştirmek için Western Union ile işbirliği Yapıyor

LuLu Money Singapore tarafından geliştirilen sınır ötesi ödeme platformu Digit9, Western Union ile stratejik bir ortaklık kurdu. LuLu Money Singapore, Lulu Financial Holdings’in tamamına sahip olduğu bir yan kuruluşudur.

Bu işbirliği, BAE’deki Western Union markalı para transferi hizmetlerini kullanan müşterilere, Pakistan’daki banka hesaplarına Digit9 aracılığıyla sorunsuz bir şekilde para göndermek için ek yollar sunarak Pakistan’daki son mil bağlantısını artırıyor.

“Ödemelerin geleceğinin açık, sınır tanımayan ve kapsayıcı olduğuna inanıyoruz. İnşa ettiğimiz ödeme altyapısı ve kişiye özel çözümler, hem geleneksel kurumların hem de yeni çağ finteklerinin son mil zorluklarının üstesinden gelmelerini sağlayacaktır. Bu ortaklık, vizyonun gerçeğe dönüşmesinin bir örneğidir.”

Digit9 ve Western Union arasındaki işbirliği, bireyler ve aileler için Western Union markalı para transferi hizmetlerinde iyileştirmeler getiriyor ve iki kurumun sahip olduğu uzun bir ortaklığın en son kilometre taşıdır.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar