Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıDolar İşi, Dwtc'de Yeni Son Teknoloji Deneyim Merkezini Açıyor

Dolar İşi, Dwtc’de Yeni Son Teknoloji Deneyim Merkezini Açıyor

Ticaret istihbaratında dünya lideri olan Dolar İşi (TDB) , Dubai Dünya Ticaret Merkezi’nde (DWTC) yeni son teknoloji Deneyim Merkezinin lansmanını duyurdu. Pırıl pırıl yeni merkez, Orta Doğu pazarına hizmet etme ve uzun zamandır uluslararası ticaret için hayati bir merkez olan bölge genelinde daha güçlü iş bağlarını teşvik etme taahhüdünü pekiştiriyor.

Dolar İşi, dünya çapındaki işletmeler için karmaşık ticaret istihbaratını basitleştirmeye kendini adamış, ticaret analitiğinde öncü bir şirkettir. Dwtc’deki yeni Deneyim Merkezinin açılmasıyla birlikte, küresel ticaret istihbarat platformu artık iş büyümesi için yeni yollar arayan BAE merkezli işletmeler için bir büyüme katalizörü olarak daha iyi bir konuma geldi.

Orta Doğu’daki işletmeler artık tdb’nin yapay zeka odaklı, web tabanlı süper motorunun yeteneklerine ilk elden tanık olmak için Merkezi ziyaret edebilirler.

Gelişmiş teknolojik çözüm, uygun tedarikçileri, alıcıları ve potansiyel pazarları kolaylıkla belirleme sürecini kolaylaştırır. Yeni çağ teknolojisi aracı aynı zamanda işletmeleri rakiplerin stratejileri, fiyatlandırma modelleri ve pazar varlığı hakkında hayati bilgilerle donatıyor. Bu öngörülerle donanmış olan EX-IM, işletmelere, belki de büyük veri dünyasının çoğu Birinci Dünya pazarındaki en büyük küresel şirketlere verdiğinin ötesinde, açık bir küresel stratejik avantaj sağlar.

Dolar işi ve yenilikçi çözümleri hakkında daha fazla bilgi için lütfen adresini ziyaret edin.https://ae.thedollarbusiness.com .

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar