Pazartesi, Temmuz 1, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDuabi: Emirates, Yenilenmiş Boeing 777 ile Hizmet Verilecek ilk 3 Destinasyonu Tanıttı

Duabi: Emirates, Yenilenmiş Boeing 777 ile Hizmet Verilecek ilk 3 Destinasyonu Tanıttı

Emirates, en yeni Boeing 777 kabin iç mekanlarıyla hizmet veren ağındaki ilk şehirleri tanıttı. Havayolu, yenilenmiş B777’lerini Cenevre, Tokyo Haneda ve Brüksel’e tanıtmayı planlıyor ve müşterilere bu uçakta havayolunun imza niteliğindeki Premium Ekonomisini deneyimlemeleri için daha fazla fırsat sunuyor ve Emirates’in yeni nesil Business Class koltukları ilk kez yeni bir 1-2-1 konfigürasyonunda yer alıyor.

Yenilenen Boeing 777ile Cenevre, Tokyo Haneda ve Brüksel’e giden Emirates uçuşları bugün satışa çıkıyor ve şu adresten rezerve edilebilir emirates.com , Emirates Uygulaması veya seyahat acenteleri aracılığıyla.

Emirates Havayolu Başkan Yardımcısı ve Ticaret Müdürü Adnan Kazım şunları söyledi: “Filomuza yeni eklenen Boeing 777’lerin eklenmesiyle, Premium Economy gibi çok beğenilen ürünlerimizi, daha fazla oturma yerine ek olarak, ağımızda bu uçak tipinin halihazırda hizmet verdiği daha fazla şehre tanıtma fırsatını yakalıyoruz dört sınıfta çeşitlilik.”

“Her kabinde amiral gemisi A380’imizden ilham alan, yenilenen iç mekanlara sahip Boeing 777’miz, müşteri konforunda en iyiye sahiptir ve modern tasarım detaylarına ve özel kabin kaplamalarına, müşterilerimiz için daha fazla mahremiyet sağlayan yeni bir Business Class kabine sahip olacaktır. altını çizen diğer düşünceli dokunuşlara ek olarak olağanüstü değer teklifimiz. Her kabin sınıfında mümkün olan en iyi ürünü sunmaya yaptığımız yatırım ve yoğun odaklanma, hem Boeing 777’lerde hem de A380’lerde tutarlı bir deneyim sunmamızı sağlıyor. ”

İlk yükseltilmiş Emirates Boeing 777 ürünleri aşağıdaki hizmetlerde çalışacak:

11 Ağustos’tan itibaren Cenevre’ye ve Cenevre’den, 1 Eylül’den itibaren Tokyo Haneda’ya ve Cenevre’den, 11 Eylül’den itibaren Brüksel’e ve Cenevre’den EK 83/84’e ve buradan EK 312/313’e ve buradan EK 183/184’e ve Brüksel’den 11 Eylül’e
1 Temmuz’dan itibaren ilk Emirates Boeing 777, uçağın hizmete geri dönmesinden yaklaşık iki hafta önce tüm süreç boyunca uçaktan kuyruğa kabin içi makyajından geçecek. Planlar arasında Birinci Sınıf kabinin yenilenmesi, güncellenmiş 1-2-1 oturma konfigürasyonunda 38 yeni Business Class koltuğun montajı, en yeni Premium Ekonomi koltuklarından 24’ünün yanı sıra 256 Ekonomi Sınıfı koltuk bulunuyor.

Yakın zamanda yenilenmiş Boeing 777’deki tüm Business Class koltuklar, kişiselleştirilmiş mahremiyete ve yüksek konfora odaklanıyor ve 20,7 inç genişliğinde, 44 inç aralıklı rahat bir düz yatağa dönüşüyor. Kademeli oturma düzeni, müşteriler için doğrudan giriş ve çıkış ile her koltuk için koridor erişimi sağlar. Koltuk, uçuş içi eğlence ve koltuk kullanımı için dokunmatik ekranlı bir koltuk kumandası, havayolunun ödüllü ıce eğlence sistemine bağlı gökyüzünün en büyüklerinden biri olan kişisel 23 inç HD ekran ve kişisel bir mini bar, büyük bir masa, ve kişisel cihazlar, şarj prizleri ve çok daha fazlası için geniş depolama alanı. Boeing 777 Business Class kabininde, müşterilerin uçuş ortasında atıştırmalıkları ve içecekleri hızlıca almaları için küçük bir bar da yer alacak.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar