Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDubai: 1 Milyar Takipçi Zirvesi 2025'te Kapmak için 1 Milyon Dolarlık Ödül

Dubai: 1 Milyar Takipçi Zirvesi 2025’te Kapmak için 1 Milyon Dolarlık Ödül

Dubai merkezli New Media Academy Cumartesi günü yaptığı açıklamada, içerik oluşturucuların gelecek yıl Ocak ayında gerçekleşecek olan 1 Milyar Takipçi Zirvesi’nin 3. baskısında 1 milyon dolarlık ödülün bir dilimi için yarışacağını duyurdu. Yeni Medya Akademisi CEO’su Alia Al Hammadi, zirvenin teması olan ‘İyilik için içerik’ temasına dayanarak, en iyi dijital içerik oluşturucuların “yerel, bölgesel ve küresel olarak olumlu ve anlamlı bir etki yarattıkları” için ödüllendirileceğini belirtti. Al Hammadi, zirvedeki izleyicilerin ve katılımcıların ödül için favori içerik oluşturucularını aday gösterme gücüne sahip olacağını söyledi. Kısa listeye giren finalistler halk oylamasıyla belirlenecek ve nihai kazananlar 1 Milyar Takipçi Zirvesi sırasında bir uzmanlar paneli tarafından seçilecek. 3. baskı 1 Milyar Takipçi Zirvesi, 11-13 Ocak 2025 tarihleri arasında Jumeirah Emirates Kuleleri, Gelecek Müzesi ve yakındaki Dubai Uluslararası Finans Merkezi’ndeki üç mekanda gerçekleşecek. Zirvenin amacı, “reklamverenlerin ve yatırımcıların bağlantı kurması, fikir alışverişinde bulunması ve projeler üzerinde işbirliği yapması için ideal bir platform sağlamaktır.”

 

Alia Al Hammadi, Yeni Medya Akademisi CEO’su Fotoğraf: Angel Tesorero
Zirve ayrıca “istekli içerik oluşturucuların ilgi çekici içerik için beceri ve teknikleri belirlemelerine yardımcı olmak” için tasarlandı.”

Yeni medyanın hayati rolü

Al Hammadi, 1 milyardan fazla küresel kitleyi hedefleyen zirvenin, yeni medyanın ulusal ekonomileri ve sürdürülebilir kalkınmayı desteklemedeki hayati rolünü incelemek için en iyi medya etkileyicilerini ve içerik yaratıcılarını bir araya getireceğini belirtti.

 

Alia Al Hammadi, Yeni Medya Akademisi CEO’su Fotoğraf: Angel Tesorero
“Zirve, içerik oluşturmadan sosyal medya kullanımına kadar dijital medyada bir dönüşümü katalize etmeyi amaçlıyor. Yaklaşan Zirve, kilit etkileyicilerin, Arap ve uluslararası medyanın önemli küresel ilgisini ve katılımını toplayan seleflerinin olağanüstü başarısına dayanıyor “dedi. Bu yılın Ocak ayında düzenlenen 1 Milyar Takipçi Zirvesi’nin 2. baskısı, 3.000’den fazla içerik oluşturucu, etkileyici ve yaratıcı dahil olmak üzere 95 ülkeden 7.000’den fazla katılımcıyı ağırladı. Organizatörlere göre etkinlik, sosyal medya platformlarında 300 milyondan fazla katılım topladı.

 

1B Sahalar

Yaklaşan zirvenin yeni bir özelliği, “çığır açan fikirler sunacak içerik oluşturuculara finansman ve finansal destek sağlamayı amaçlayan 1B Sahalarıdır. Dijital içerik oluşturucular fikirlerini, onlara sponsor olmak ve fikirlerini gerçeğe dönüştürmek isteyen büyük yatırımcılara ve işletmelere sunacak “dedi. İçerik oluşturucular fikirlerini Zirvenin web sitesi aracılığıyla sunabilirler.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar