Pazar, Haziran 30, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceDubai: Kadınlar Koşusu 2024 Baskısı için Geri Dönecek

Dubai: Kadınlar Koşusu 2024 Baskısı için Geri Dönecek

Bölgedeki yalnızca kadınlara özel en büyük koşu etkinliği olan Women’s Run, cesur ve yeni bir görünüm ve vizyon sergileyen 2024 baskısını duyurdu. 3 Kasım Pazar günü sabah 6’dan itibaren Expo City Dubai’deki Al Forsan Park’ta gerçekleşen etkinlik, her seviyeden kadını 3 kilometrelik eğlenceli bir koşuya, 5 kilometrelik bir piste veya 10 kilometrelik zorlu bir mesafeye katılmaya davet ediyor. Planb Events tarafından düzenlenen ve Dubai Spor Konseyi tarafından desteklenen Kadınlar Koşusu, Birleşik Arap Emirlikleri’ndeki kadınları kutlamayı ve güçlendirmeyi, birlik ve ilerleme ruhunu teşvik etmeyi amaçlıyor.

2024 baskısı, Stratejik Ortak Expo City Dubai, sağlıklı atıştırmalık markası Fade Fit ve resmi koşu ortağı Japon spor giyim markası ASICS gibi önde gelen markaların desteğini içeriyor. Etkinlikte ayrıca Sanat Ortağı olarak Boya Fırçası da yer alıyor ve katılımcılar için yaratıcı deneyimi artırıyor. Yenilenen etkinlik logosu, her yaştan ve geçmişten kadınlara ilham vermeyi amaçlayan enerjiyi, hareketi, kapsayıcılığı ve mükemmelliği sembolize ediyor.

Ana etkinliğe öncülük eden Kadınlar Koşusu, topluluk liderliğindeki girişimleri harekete geçirecek ve 2024 için Madde kohortlu Kadınlarını vurgulayacak. Bu girişim, her kadının zafer ve mücadele hikayelerini sosyal medya platformları aracılığıyla paylaşarak başkalarına ilham verdiği bir kadın topluluğu oluşturmayı amaçlıyor. Topluluk etkinliklerine katılan ve koşuya katılımı teşvik eden on bir profil yer alacak.

Kadınlar Koşusu, çeşitli deneyimler, zindelik zorlukları ve formda kalmanın önemi üzerine tartışmalar sunarak ailelere hitap ediyor. BAE Özel Olimpiyatları, Umut Kahramanları ve daha fazlası dahil olmak üzere atletik topluluk gruplarını, kadın girişimcileri, dirençli anneleri ve insani yardım kuruluşlarını ağırlıyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar