Cumartesi, Haziran 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıEnerjiDubai Yasadışı Dizel Ticaretini Çökertti, Denetimleri Artırdı

Dubai Yasadışı Dizel Ticaretini Çökertti, Denetimleri Artırdı

Yasadışı uygulamalarla mücadele etmek ve ticareti düzenlemek için Dubai’de gaz yağı (mazot) sektörüne yönelik denetim kampanyaları yoğunlaştırıldı.

Bu şekilde Dubai Enerji Yüksek Konseyi, dizelin BAE şartnamelerine göre emirlik’te işlem görmesini, taşınmasını, depolanmasını ve dağıtılmasını sağlar.

Daimi müşterek saha teftiş ekibi, Sanayi ve ileri Teknoloji Bakanlığı, Karayolları ve Ulaştırma İdaresi, Dubai Belediyesi, Dubai Sivil Savunma Genel Müdürlüğü, Ekonomi ve Turizm Bakanlığı, insan kaynakları ve Emirlik Bakanlığı dahil olmak üzere birçok kuruluşla işbirliği içinde saha teftiş ve izleme faaliyetlerine başlamıştır. ve Emirates Ulusal Petrol Şirketi.

Dubai Enerji Yüksek Konseyi Başkan Yardımcısı Saeed Mohammed Al Tayer, bilge liderliğin direktifleri doğrultusunda DSCE’NİN iş uygulamalarını düzenlediğini ve emniyet ve emniyette en yüksek uluslararası standartları uyguladığını söyledi.

“Gaz yağı (dizel) için onaylanmış şartnamelere ve standartlara uygunluğun sağlanması en önemli önceliklerimizden biridir. Bu denetim kampanyaları, adil ve sürdürülebilir bir ticaret ortamına ulaşma ve tüketicilerin ve yasalara saygılı tedarikçilerin haklarını koruma taahhüdümüzü yansıtıyor “diye ekledi Al Tayer.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar