Cuma, Haziran 28, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaManşetDubai'de Bir İşçi, Oda Arkadaşını Bıçakladı

Dubai’de Bir İşçi, Oda Arkadaşını Bıçakladı

Olay, geçen yıl Ocak ayında polis ekiplerine Warsan’daki bir şirketin konut biriminde bir işçinin oda arkadaşı tarafından bıçaklandığına dair yapılan ihbarla ortaya çıktı. Polis ve ambulans olay yerine intikal etti. Polis memuru, mağdurun karnından ve bacağından yaralandığını tespit etti. Yaralı, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı, zanlı ise olay yerinde gözaltına alındı.

Bir görgü tanığı, zanlının gece geç saatlerde yüksek sesle telefonla konuşması nedeniyle çıkan tartışmanın kavgaya dönüştüğünü ve zanlının yastığının altından çıkardığı bıçakla mağduru yaraladığını belirtti. Mağdur, zanlıdan telefon konuşmasını sonlandırmasını veya başka bir yerde yapmasını, erken yatma ve diğerlerini rahatsız etmeme konusundaki şirket kurallarına uymasını istemişti. Ancak zanlı bu talebe sinirlenip kavgaya tutuştu.

Mağdur, zanlının bıçağını çıkararak sol bacağına ve karnına sapladığını ifade etti. Adli tabip raporu, mağdurun karnında kanayan delici bir bıçak yarası ve sol bacağında başka bir yara tespit edildiğini doğruladı.

Mahkemede sanık, suçlamaları reddederek olay günü oğlunun ölümü nedeniyle psikolojik olarak zor durumda olduğunu ve mağdurun yaralanmasının nasıl gerçekleştiğini bilmediğini savundu. Ancak mahkeme, sanığı suçlu bularak bir yıl hapis cezasına ve suç aletine el koyma kararını verdi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar