Cuma, Haziran 28, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporGolfDubaili Rayhan Thomas, Asya Turu'nun Fas'taki Uluslararası Serisinde Oynamayı Dört Gözle Bekliyor

Dubaili Rayhan Thomas, Asya Turu’nun Fas’taki Uluslararası Serisinde Oynamayı Dört Gözle Bekliyor

Dubai’nin en yeni profesyoneli Rayhan Thomas (Ind), 4-7 Temmuz 2024 tarihleri arasında Fas, Royal Dar Es Salam Red Course’da düzenlenecek 2 milyon dolarlık Uluslararası Seri – Fas’ta oynamaya davet edildi.

Asya Turu’nun 2024 sezonunun dokuzuncu ve Uluslararası Serinin üçüncü etkinliğidir.

Rabat’taki ev sahibi mekan, DP Dünya Turu, PGA Tour Şampiyonları, Bayanlar Avrupa Turu ve Asya Turu’nda turnuvalar düzenledi.

24 yaşındaki Thomas, sahaya Jeev Milkha Singh, Gaganjeet Bhullar ve Shiv Kapur tarafından katılacak.

Pat Perez (ABD), Peter Uihlein (ABD), Caleb Surratt (ABD), Graeme McDowell (NI) ve Branden Grace (RSA) dahil olmak üzere LİV golfçüler de giriş listesinde.

Uluslararası Seri Liyakat Nişanı’nın şu anki liderleri Carlos Ortiz (Mex), John Catlin (ABD) ve David Puig’dir (ispanya) – nihai kazanan 2025 sezonu için LİV Golf’te bir kart kazanacak.

“Uluslararası Seride Fas’ta oynamak için bir sponsorun davetini almayı başardım. Birkaç hafta önce Korn Feribot Turu etkinliğinden beri oynamadım – sadece pratik yapıyorum ”dedi Rayhan.

“Daha önce Fas’ta MENA Tour’da oynamıştım – çok iyi oynadığıma inanmıyorum – golfçüler bu tür deneyimlere böyle tepki veriyor.”

Rayhan, ”Birçok Hintli profesyonel de dahil olmak üzere, özellikle bu kadar iyi bir alanda bir Asya Turu etkinliği oynamak heyecan verici” dedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar