Cumartesi, Haziran 22, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceDubai'nin Boxpark'ında Efsanevi Londra Burger Lokantası Açılıyor

Dubai’nin Boxpark’ında Efsanevi Londra Burger Lokantası Açılıyor

Hazır ol Dubai! Londra’nın Marylebone’unda rahat bir köşe olarak başlayan ve şehir çapında bir sansasyon haline gelen ünlü burger lokantası Patty & Bun, sonunda Jumeirah’s Boxpark’ta kalıcı bir yuva buldu. Patty & Bun’un ayırt edici özelliği olan kalın, sulu ve etli köfteler içeren saçma sapan, ağız sulandıran bir burger deneyimine hazırlanın.

ABD’de burger yakıtlı bir yolculuktan sonra Joe Grossman tarafından kurulan Patty & Bun’un sırrı, İngiltere’den gelen kuru yaşlı, otla beslenen sığır etinden yapılan kalın, sulu köftelerinde yatıyor ve hepsi kendi imzalı börek çöreklerinde yer alıyor.

Hessa ve Mirdiff’te yalnızca teslimat amaçlı iki mutfaktan oluşan bir takip oluşturduktan ve BAE’deki çeşitli konser ve etkinliklerde ortaya çıktıktan sonra, Patty & Bun şimdi Boxpark kamyonundan tam, ikonik menülerini sunuyor. ”Ari Gold” Çizburger ve ”Jose Jose” Biberli Peynirli Burger gibi efsanevi favorilerin tadını çıkarın. Ayrıca, Patty & Bun, Dubai’ye özel bir şeyle işleri renklendiriyor: PFC – Patty’nin Kızarmış Tavuk Şeritleri, sıcak olsun ya da olmasın! Pavlova milkshake de dahil olmak üzere elle kesilmiş, çifte kızartılmış cipslerini ve aşırı derecede çökmekte olan milkshake’lerini kaçırmayın. Ve ısırık büyüklüğündeki lezzetleri sevenler için yeni sürgüler açıyorlar!

Öğlenden gece yarısına kadar hizmet veren Patty & Bun’un Boxpark kamyonu sadece bir öğünden daha fazlasını sunuyor; Tam bir burger deneyimi, Patty yolu. İster arabadan atlıyor olun, ister uzaklaşıyor olun, ister yol kenarındaki bir masayı kapıyor olun, kollarınızı sıvamanın ve Dubai’nin beklediği ‘Pembe ve Sulu’ iyiliği keşfetmenin zamanı geldi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar