Pazartesi, Temmuz 1, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEDubai'nin Expo Şehri, Ailelere 7 Destinasyonda Yaz Tatili Kazanma Şansı Sunuyor

Dubai’nin Expo Şehri, Ailelere 7 Destinasyonda Yaz Tatili Kazanma Şansı Sunuyor

Sakinler ve ziyaretçiler, ömür boyu sürecek bir yaz tatili kazanma şansı için Expo City Dubai’nin ‘Büyük Yaz Kaçışı’ yarışmasına katılmaya davet ediliyor.

‘Büyük Yaz Kaçışı’ yarışması 1 Temmuz – 15 Ağustos 2024 tarihleri arasında gerçekleşecek ve yarışmaya katılanlar, bahsi geçen yerlere üç rüya aile tatilinden birini kazanma şansına sahip olacaklar:

İsviçre, Almanya ve Fransa, Güney Afrika, Singapur ve Bali

Birincilik ödülü

Birincilik ödülünü kazanan ‘Kaşif’, dört kişilik ailesi için İsviçre, Almanya ve Fransa’ya uçuş, konaklama ve ulaşımı içeren her şey dahil bir pakete sahip olacak. Aileleri, sekiz gece boyunca Avrupa’nın en gözde destinasyonlarındaki tarihi yerleri, canlı şehirleri ve çarpıcı manzaraları keşfederek lüks bir tatilin tadını çıkaracaklar.

İkincilik ödülü

Bu ödülü kazanan ‘Maceracı’, dört kişilik bir aile için Güney Afrika’da sekiz gece kazanacak. Güney Afrika’nın muhteşem vahşi yaşamını, çarpıcı manzaralarını ve zengin kültürünü keşfedecek ve hayran kalacaklar. Bu her şey dahil pakete uçuşlar, konaklama ve ulaşım dahildir

Üçüncülük ödülü

Üçüncülük ödülü sahibi ‘Voyager’, dört kişilik ailesi için Singapur ve Bali’de altı heyecan verici gece kazanacak. Bu aynı zamanda uçuşları, konaklama ve ulaşımı içeren her şey dahil bir pakettir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar