Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıEmlakDubai'nin Güneyinde Yeni Lüks Daireler Açıldı

Dubai’nin Güneyinde Yeni Lüks Daireler Açıldı

Salı günü Dubai South Properties, Dubai South’un Yerleşim Bölgesinde lüks bir apartman projesi olan South Living’i tanıttı.

South Living, stüdyolar, 1-, 2- ve 3 yatak odalı daireler dahil olmak üzere 209 geniş birimin yanı sıra iç ve dış mekan yaşam deneyimlerinin bir karışımını sunan özel teraslı birimlerden oluşmaktadır.

“Bu yeni projeyle, mülkün lükslüğünü yükselten yaşam tarzı olanaklarına odaklanacak bir gelişme sunarak piyasa talebini doğrudan ele alıyoruz. Amacımız, müşterilerimizin ve yatırımcılarımızın farklı ihtiyaçlarını karşılamak ve Dubai South’u özlemleriyle uyumlu bir destinasyon olarak şekillendirmektir.” Diye ekledi.

Yerleşim Bölgesi 25.000’den fazla nüfusa ev sahipliği yapmaktadır. Bir usta geliştirici olarak Dubai South, Yerleşim Bölgesini halka açık parklar, spor sahaları, perakende mağazaları, 50.000 metrekarelik hipermarket, cami ve benzin istasyonu gibi sakinlerin rahatı ve rahatı için olanaklarla güçlendiriyor. Ek olarak, birinci sınıf bir ingiliz müfredatlı okul için inşaat çalışmaları devam ediyor ve kayıtlar yakında açılacak. Topluluğa ayrıca Expo Metro istasyonuna kolay bağlantısı olan RTA halk otobüsü ağı da hizmet vermektedir.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar