Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAE Gezilecek YerlerDubai'nin Küresel Köyü 28. Sezonda 10 Milyon Ziyaretçi ile Rekor Kırdı

Dubai’nin Küresel Köyü 28. Sezonda 10 Milyon Ziyaretçi ile Rekor Kırdı

28. sezonunu 8 Mayıs Çarşamba günü tamamlayan Global Village, bu sezon rekor 10 milyon ziyaretçiye ev sahipliği yaptı. Dubai Holding Entertainment CEO’su Fernando Eiroa, ”Perdeler başka bir muhteşem sezona girerken, Global Village’ı varlıklarıyla süsleyen 10 milyon misafirin olağanüstü dönüm noktasını kutlamaktan heyecan duyuyoruz” dedi. “Bu, Global Village’ın küresel bir kültürel destinasyon olarak konumlandırılmasının altını çiziyor ve ekonomik büyümeyi teşvik etme ve kültürel alışverişi teşvik etme taahhüdümüzü yineliyor. Aynı zamanda çok kültürlü cennetimizin kalıcı cazibesinin ve ekibimizin sarsılmaz bağlılığının bir kanıtıdır.” Sezon 18 Ekim 2023’te açıldı ve eğlence mekanı, heyecan verici konserlerden sürükleyici kültürel deneyimlere, alışveriş çılgınlıklarına ve ziyaretçilerine heyecan verici sürüşlere kadar her şeyi sundu. Nisan ayında varış noktası, 12 yaşın altındaki çocuklar için ücretsiz giriş yaptığını duyurdu. İlk olarak 28 Nisan’da kapanması planlanan 28. Sezon 8 Mayıs’a kadar uzatıldı.

 

28. Sezonda Global Village, 27 pavyonda sergilenen 90’ın üzerinde kültürü sergiledi. 400 sanatçının yetenekleri sergilendi ve izleyicileri büyüleyen 40.000’den fazla performans sergiledi. Konuklar ayrıca 200’den fazla sürüş ve eğlence mekanı da dahil olmak üzere çok çeşitli cazibe merkezlerinin keyfini çıkardılar ve 3.500’den fazla alışveriş merkezi ve 250’den fazla yemek seçeneği ile çeşitli mutfak ve perakende deneyimine daldılar.

 

Global Village yakında 29. Sezon için geri dönecek ve Fernando’ya göre daha da heyecan verici olacak. “29. Sezona doğru yolculuğa çıkarken, dünyanın dört bir yanından izleyicileri büyülemeye devam edecek daha da heyecan verici deneyimlerin ortaya çıkmasını sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.
DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar