Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaBAEEast & West Properties, inşaatın Resmi Olarak Başlaması Münasebetiyle 25 Saatlik Heimat...

East & West Properties, inşaatın Resmi Olarak Başlaması Münasebetiyle 25 Saatlik Heimat Temel Atma Törenini Kutluyor

East & West Properties ve D& B Properties, 25hours Hotels‘un ilk bağımsız markalı rezidansı olan 25hours Heimat Dubai’nin temel atma töreniyle önemli bir kilometre taşına imza attı. Etkinlik, 4 Haziran’da Dubai’nin merkezindeki 25hours Heimat arsasında, East & West Properties’in üst düzey yönetimi ve D & B Properties’in CEO’su Adham Younis’in yanı sıra diğer önemli figürlerin huzurunda gerçekleştirildi. 25hours, en hızlı büyüyen yaşam tarzı ve eğlence ağırlama şirketi Ennismore’un bir parçasıdır.

East & West Properties’in bir temsilcisi şunları söyledi: “Şüphesiz şehir için bir gurur kaynağı olacak ve markanın ilk konut projesi olmaktan gurur duyacak olan bu dönüm noktası projenin inşaatına başlamaktan heyecan duyuyoruz – Gelecekteki yaşam vizyonumuzu somutlaştırıyor: çağdaş tasarımları, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, lüks yaşam alanlarını, ve günümüzün modern sakinlerinin taleplerini karşılayacak işlevsellik. Kendine özgü mimarisi, birinci sınıf konumu ve üst düzey tesisleri nedeniyle, bu gelişme emlak piyasasında yeni bir kriter belirleyecektir.”

D & B Properties CEO’su Adham Younis şunları söyledi: “East & West Properties ve Ennismore ile işbirliği içinde Dubai şehir merkezinde 25hours Heimat’ın başladığını duyurmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Bu özel gelişme, lüksün rahatlıkla buluştuğu kentsel yaşamda yeni bir dönemi temsil eden Burç Halife ve Şehir Bulvarı’nın engelsiz manzaralarını sunmaktadır. Doğu ve Batı Mülkleriyle olan ortaklığımız, Dubai’nin kalbinde eşsiz bir yenilik, konfor ve stil karışımı vaat eden bu fütüristik dönüm noktasının yükselişiyle sonuçlandı.”

Geliştirme, G + 73 katlı bir yapıya yayılmış 338 titizlikle tasarlanmış konuttan oluşuyor ve çok amaçlı odalara sahip stüdyo, bir, iki ve üç yatak odalı daireler ve dubleks çatı katları dahil olmak üzere çeşitli birim karışımlarından oluşuyor. 25 Saatlik Heimat sakinleri esnek bir 60/40 ödeme planından yararlanacak ve beklenen devir 2027 için planlanacak. Özel proje, yetişkinler ve çocuklar için açık yüzme havuzu, 63. katta özel bir akşam yemeği kulübü, müzik odası, podcast stüdyosu, padel kortu, çatı katında yoga alanı, kapalı sinema, kapalı ve açık spor salonu gibi birinci sınıf olanaklara sahiptir. ve dahası. Ek olarak, sakinler rahatlama ve dinlenmenin bir karışımını sağlayan jakuziye erişebilecekler.

Burç Halife, Dubai Alışveriş Merkezi ve dıfc’nin yakınında yer alan 25hours Heimat sakinleri, kültür, alışveriş ve eğlencenin merkezinde olmanın rahatlığını yaşayacaklar. Bu gelişme, dinamik ve zenginleştirici bir yaşam deneyimi sunan Dubai’nin silüetinde bir dönüm noktası olmaya hazırlanıyor.

Ennismore’un 25 saat Heimat Dubai dahil olmak üzere markalı konut mülkleri, markalı konut topluluklarının geliştirilmesini ve işletilmesini desteklemeye odaklanan, sektörün ilk karma kullanımlı platformu olan Accor One Living tarafından desteklenmektedir. Accor One Living aracılığıyla ev sahipleri, misafirler ve iş ortakları, Accor’un farklı marka, uzmanlık ve çözüm ekosistemine bağlanarak yaşamak, çalışmak ve oynamak için sürekli yeni fırsatlar akışı yaratır.

25 Saat Heimat hakkında daha fazla bilgi edinmek için lütfen ziyaret edin: www.25hheimatdubai.com .

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar