Pazartesi, Temmuz 1, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlenceEddie Murphy İkonik Ünlüleri Yansıtıyor

Eddie Murphy İkonik Ünlüleri Yansıtıyor

Aktör ve komedyen Eddie Murphy, şöhretin zorluklarından eğlence endüstrisindeki ırksal dinamiklere kadar çeşitli konuları inceleyerek kariyerinden ve kişisel hayatından içgörüler paylaştı.

60 Yaşındaki Elvis Presley, Michael Jackson ve Prince gibi ikonların miraslarına değindi ve onları uyarıcı hikayeler olarak nitelendirdi.

Şöhretin ve madde bağımlılığının getirebileceği tuzaklar hakkındaki farkındalığını vurgulayarak, ”Bu adamların hepsi benim için uyarıcı hikayeler” dedi.

Murphy, özellikle kendisi için tasarlanmamış bir sektörde Siyahi bir sanatçı olarak ilk şöhretini yansıtan Murphy, zorluklarda gezinme konusunda samimi bir şekilde konuştu.

”Bu iş, Siyah bir sanatçı için kurulmadı,“ diye ekledi, “Arkanızı izleyen insanlar yok ve destek gruplarınız yok.”

Bu engellere rağmen, otuz yılı aşkın bir süredir şöhretin mecazi mayın tarlasında ona rehberlik ettiği için ilahi müdahaleye itibar etti.

The Hollywood Reporter’a göre konuşma, komedyen David Spade ile Murphy’nin kariyeri hakkında Saturday Night Live’da (SNL) yapılan bir şakadan kaynaklanan kişisel bir kan davasına da değindi.

Murphy, şakanın kişisel doğasını vurgulayarak ve şovun yapımcılarını onayladıkları için sorgulayarak olaydan duyduğu üzüntüyü dile getirdi.

Bununla birlikte, o zamandan beri Spade ve SNL yaratıcısı Lorne Michaels da dahil olmak üzere ilgili diğer kişilerle uzlaştı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar