Salı, Temmuz 2, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaEğlence'Eğilmeyi Reddediyorum': Hintli Aktör Hina Khan ilk Kemoterapi Seansından Video Paylaşıyor

‘Eğilmeyi Reddediyorum’: Hintli Aktör Hina Khan ilk Kemoterapi Seansından Video Paylaşıyor

Geçtiğimiz günlerde kendisine evre 3 meme kanseri teşhisi konduğunu açıklayan Hintli aktör Hina Khan, Pazartesi günü ilk kemoterapi seansından bir video paylaştı.

İnstagram”a gitmek, Hina hayranlarına meme kanseri hakkında nasıl bilgi edindiği hakkında fikir verdi. Video, Hina’nın kırmızı halıda paplar için poz vermesi ve bir etkinlikte ödül almasıyla başlıyor. Daha sonra kemoterapisi için hastaneye yürürken görülür.

Duygusal Hina, “Tüm glam gitti ve hastanedeki ilk kemoterapime hazırım. İyileşelim.”

Videoyu paylaşarak şöyle yazdı: “Bu ödül gecesinde kanser teşhisimi biliyordum, ancak normalleştirmek için bilinçli bir seçim yaptım – sadece kendim için değil, hepimiz için. Bu her şeyi değiştiren gündü, hayatımın en zorlu aşamalarından birinin başlangıcı oldu. Öyleyse bazı onaylamalar yapalım.”

“İnandığımız şey haline geldik ve bu zorluğu kendimi yeniden icat etmek için bir fırsat olarak görmeye karar verdim. Pozitiflik ruhunu araç setimdeki ilk araç olarak tutmaya karar verdim. Bu deneyimi benim için normalleştirmeyi seçiyorum ve bilinçli olarak istediğim sonucu ortaya koymaya karar verdim. Benim için iş taahhütlerim önemli. Benim için motivasyonum, tutkum ve sanatım önemlidir. Eğilmeyi reddediyorum. İlk kemoterapimden hemen önce aldığım bu ödül sadece benim motivasyonum değildi, aslında bu etkinliğe kendim için belirlediğim kritere uygun yaşadığımı kendime güvence altına almak için katıldım. MADDEYE DİKKAT ET.”

Asla pes etmeyen tavrıyla hayranlarını cesaretlendiren Hina, “Etkinliğe katıldım ve ilk kemoterapim için doğruca hastaneye gittim. Oradaki herkesi alçakgönüllülükle, önce hayatınızın zorluklarını normalleştirmeye, sonra kendiniz için hedefler koymaya ve yol boyunca onlara uymaya çalışmaya çağırıyorum. Ne kadar zor olursa olsun. Asla geri adım atma. Asla pes Etme.”

Video paylaşılır paylaşılmaz hayranlar ve sektör üyeleri yorum bölümünde çınladı.

Dalljiet Kaur şöyle yazdı: “Ruhundan ilham aldı Hina. Birdenbire yaşadığım her şey çok aptalca küçük görünüyor. Evet, yolculuğu normalleştirmek çok önemlidir.Birçok yönden ilham aldınız ve her zaman ilham vereceksiniz. GAYET İYİ OLACAKSINIZ VE ÇOK YAKINDA BU TÜR ÖDÜLLERİ KABUL EDEN BİR ÖDÜL GÖSTERİSİNE GERİ DÖNECEKSİNİZ.”

Ektaa Kapoor, “Yıldızların ötesinde bir yıldızsın! En parlak şekilde parlıyorsun.”

Mouni Roy, “Gücünüze ve cesaretinize hayranlıkla.”

Hina’nın erkek arkadaşı Rocky Jaiswal, “Dövüşçüm.”

28 Haziran’da Hina, üçüncü aşama meme kanseri teşhisi konduğunu doğruladı.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar