Cuma, Haziran 21, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaDubai Haber AğıFinans Dünyası Dergisi, BAE'de Muhasebe ve Denetim Hizmetlerinde Üstünlük Sağlayan Öncüleri Açıkladı

Finans Dünyası Dergisi, BAE’de Muhasebe ve Denetim Hizmetlerinde Üstünlük Sağlayan Öncüleri Açıkladı

ıFund Factoring & Forfaiting Services tarafından sunulan ve Wasaya Investments tarafından desteklenen Finans Dünyası Muhasebe ve Vergi Ödülleri 2024, kısa süre önce muhasebe, vergi, denetim ve finans alanındaki öncüleri onurlandırdı. Finance World Dergisinin ev sahipliğinde düzenlenen tören, alana önemli ölçüde katkıda bulunan, mükemmellik standartlarını belirleyen ve herkese ilham veren bireyleri ve işletmeleri tanıdı.

Her ödül, ödül alanların olağanüstü başarılarını ve bağlılıklarını kabul ederek, kuruluşlarını ve daha geniş endüstriyi ilerletmedeki rollerini vurguladı. Ödüller şunları içerir:

Denetim Hizmetlerinde Mükemmellik: Ödül, Denetim ve Güvence ve Vergi Danışmanlığı alanlarında faaliyet gösteren önde gelen bir meslek grubu olan ‘Stuart & Hamlyn Yeminli Mali Müşavirler’e verildi. Merkezi Dubai, BAE’de bulunan ve emirlikler genelinde beş ofisi bulunan bu daireler, 30 yılı aşkın deneyime sahiptir.

Denetimde Araştırma ve Analizde Mükemmellik: Ayrıntılı araştırma ve analizde uzmanlaştığı için ‘HLB HAMT’ ödülüne layık görüldü. En son teknolojilere ve uygulamalara yaptıkları yatırımlar, müşterilerine yenilikçi ve etkili denetim çözümleri sunmalarını sağlamıştır.

Yılın Kapsayıcı Muhasebe Firması: Ödülü ‘Alliott Hadi Shahid Yeminli Mali Müşavirler’ kazandı. Finansal hizmetler konusunda uzmanlaşmış olan firma, 1976’dan beri Abu Dabi, Dubai, Sharjah ve Al Ain’deki ofisleri aracılığıyla kapsamlı bir işletme yönetimi ve danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

En iyi Muhasebe ve Vergi Danışmanı 2024 : ‘Jaxa Yeminli Mali Müşavirler’, olağanüstü hizmet sunumu ve yenilikçi yaklaşımı nedeniyle 2024’ün En iyi Muhasebe ve Vergi Danışmanı olarak kabul edildi. Firma, kişiye özel çözümler, ileri teknoloji ve proaktif stratejilerle vergi verimliliğini ve uyumluluğunu en üst düzeye çıkarmada üstündür.

Finansal Teknolojide İlerlemede Liderlik: Ödül, stratejik finansal yönetim ve açık bankacılık API entegrasyonu yoluyla finansal teknolojide önemli ilerlemeleri teşvik ettiği için ‘Tarabut’a verildi. Tarabut, mena’da açık bankacılıkta devrim yaratıyor, finansal kurumları geniş bağlantı ve uzman odaklı yeniliklerle güçlendiriyor.

Yılın Gelişmekte Olan Muhasebe Firması : Sektördeki olağanüstü büyümesi ve yeniliği nedeniyle ‘CreativeZone Muhasebe ve Vergi’ ödülüne layık görüldü. Deneyimli profesyonellerden oluşan ekip, uyumluluğu ve doğru hesapları koruyarak işletmelerin büyümesine yardımcı olmaya kendini adamıştır.

Mali Denetimde Mükemmellik : Ödül, BAE’de 35 yılı aşkın bir süredir dış denetim hizmetlerinde üstün yeterliliği ve dürüstlüğü nedeniyle ‘Nr Doshi & Partners’a verildi.

Finansal Stratejide Kadın Mükemmelliği Ödülü: ‘Arundathi Vijay Shetty’, CFO Crown American Pvt. School, etkili finansal stratejiler geliştirme ve uygulamada başarılı bir kadın lider olduğu için ödülü aldı.

Yenilikçi Yatırım Ürünleri Şirketi 2024: Çığır açan yatırım ürünleri geliştirmek için ‘Investo Investment’a sunuldu. Dubai’deki tek varlık destekli yatırım şirketi olan Investo, kısa ve uzun vadeli kazançlar için çeşitlendirilmiş stratejilerle pasif gelirde devrim yaratarak dünya çapında 250’den fazla yatırımcıyı kendine çekmiştir.

Synergy Fin Consulting, Ahmed Al Maghribi, Layerx 3D Printing, Ensure Events & Media, Pixel Pro Etkinlik Prodüksiyonu ve Dubai’nin En iyi Fotoğraf ve Videografisi ve Emirates Podcast’inden ek destek geldi; hepsi akşamın başarısına önemli ölçüde katkıda bulunuyor.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar