Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaAraçlarAyaklı TV İncelemesi: Lg'nin Stanbyme'i Neden Düzgün Bir Estetik için Bir Açıklama...

Ayaklı TV İncelemesi: Lg’nin Stanbyme’i Neden Düzgün Bir Estetik için Bir Açıklama Parçası

O bir kuş mu? Uçak mı? Hayır, bu lg’nin stanbyme’i!

Bu, Kore devinin bu tuhaflığının herhangi bir türden bir ‘Süper Cüce’ olduğu anlamına gelmez, sadece sol alandan geldiği anlamına gelir. LG StanbyME, ihtiyacınız olduğunu bilmediğiniz bir cihazdır; hayır, sadece lg’deki boffinler bunu biliyordu. Ve şimdi senin de bildiğinden emin oldular.

Ancak, mevcut bir kategoriye uymayan bir cihazın bu tuhaflığı nedir? StanbyME, tekerlekli ayaklı bir taban üzerinde 27 inç, pille çalışan, dokunmatik ekranlı, akıllı bir tv’dir. Kaide tabanı, ağırlığı tüm cihazı dengeleyen balast görevi gören, aksi takdirde ekranla birlikte en ağır olacak ve bu ekran yerden yaklaşık dört fit yüksekliğe yükselirken devrilecek olan bataryayı barındırır.

Ekranın kendisi, tabandaki bataryadan TV’ye güç sağlayan kabloyu barındıran metal bir sap üzerindeki döner bir montaj üzerine sabitlenmiştir. Döner montaj, ekranın çeşitli yönlerde döndürülmesini sağlayarak resme istediğiniz gibi yatay, dikey veya herhangi bir yönde eğik bir görünüm kazandırır. Ve sap yay yüklüdür, bu da ekranın yüksekliğinde yaklaşık bir buçuk fitlik bir ayar yapılmasını sağlar.

Onunla birkaç hafta geçirdikten sonra, cihazın amacı veya kullanışlılığı konusunda hala kararsızım, ancak bunun teknolojik bir güç turundan daha fazlasının bir yaşam tarzı cihazı olduğu açık. Bu nedenle, performans göstermekten çok parçaya bakması gerekiyor – ve görünüşe ve bitiş departmanına sahip görünüyor.

Ekranın tabanı, sapı ve çerçeve kenarlarının tümü uygun şekilde minimalist görünümlü pürüzsüz mat beyaz renkte bitirilirken, TV’nin arkası suni kumaş bej bir kaplamaya sahip. Şimdi bu, çocuklarının odalarını, oyuncaklarını, mobilyalarını ve hatta tüm gardıroplarını, ağırlıklı olarak bej olan evlerinin geri kalanının estetiğine uyacak şekilde tamamen bej bir renge dönüştüren Z kuşağı anneleri tarafından popüler hale getirilen aynı bej anne estetiğidir. Tiktok’taki bu eğilime bir göz atın. Görünüşe göre LG yaptı, çünkü bu cihaz için tasarım ilhamlarını buradan almış görünüyorlar.

Şimdi, tamamen teknik yetenekler açısından, bu cihaz neredeyse bir sonraki yenilik seviyesi değil, ancak amacı bu gibi görünmüyor. Ancak, bu görünüşte bir teknoloji inceleme sütunu olduğundan, teknik özelliklere dalalım.

Peşinde olduğunuz gelişmiş bir monitör veya TV ise, Dh4,299’unuz başka bir yerde daha iyi harcanabilir. StanbyME, bataklık standardı 60Hz yenileme hızına sahip yalnızca 1080p ekrana sahiptir. Yandan ateşleyen iki kanallı hoparlörleri yeterlidir ve ağır bas olmamasına rağmen hem müzik hem de diyaloglar yeterli netliğe sahiptir.

Arkada, tek bir HDMI 1.4 ve bir USB-A 2.0 bağlantı noktasına sahip ve kablolu bağlantıyı gerçekten sınırlı kılıyor. Elbette, cihazlarınızı oynatmak üzere bağlamak için Bluetooth kullanacağınız göz önüne alındığında, klavye gibi şeyleri de takmak istemediğiniz sürece daha fazla bağlantı noktasını kaçırmazsınız.

Stanbyme’de ayrıca yerleşik bir kamera yoktur, ancak merakla, telefonunuzu cihaza takmak için klipsli bir telefon tutamağı ile birlikte gelir ve ekranını stanbyme’ye yansıtırken telefon kameranızı ve mikrofonunuzu kullanmanıza olanak tanır. Bu, cihazı akıllı telefonunuzun ekranı olarak kullanmanıza, telefon tabanlı içeriği görüntülemenize veya görüntülü görüşmeleriniz için etrafta dolaşabileceğiniz geniş bir ekrana sahip olmanıza olanak tanır.

StanbyME, 8GB dahili bellekle birlikte gelir ve bunu USB sürücüye göre genişletebilirsiniz, ancak bu tek bağlantı noktasını engelliyor olacaksınız. Uygulamalara kısayollar ana ekranda gösterilir ve test katırımız Netflix, Disney Plus, Apple TV ve YouTube’un yanı sıra lg’nin LG Fitness, bir web tarayıcısı ve diğerleri gibi kendi uygulamalarıyla birlikte gelir. İçeriği PC’nizden veya telefonunuzdan cihaza aktarabilirsiniz ve Apple ürünlerini bağlamayı çok kolaylaştıran AirPlay 2 desteği vardır.

Dairesel tabana yerleştirilen batarya, üç saatlik kullanım süresi olduğu iddia edilen 5.000mAh 74wh’lik bir bataryadır ve% 10’un üzerinde gücü kalan 2 saatlik bir film izleyebildik. Dört saatlik şarj süresi daha uzun tarafta olsa da, bizim için bu sorun değil çünkü nereye götürürsek götürelim, yine de şebekeye bağlandık.

Son tahlilde, LG StanbyME bir yaşam tarzı cihazıdır. Dönem. Elektronik cihazlar dünyasında safkan bir kongrede tek boynuzlu at gibi öne çıkıyor. En yenileriyle çevrili olmanın rahatlığını bulanlar için bu, Z Kuşağı ve alfa Kuşağı arasında faddishly popüler olan Stanley kupaları gibidir – tiki bir estetik için bir ifade parçası.

Ama anlamsız ve pahalı olduğu gibi, test etmenin yarısında aniden bir tane istedim. Ve bu LG stanbyme’nin büyüsü.

——————————————————

LG StanbyME Taşınabilir Akıllı TV

Artıları:

– Tasarım ve görünüm

– Taşınabilirlik

– Arzu edilebilirlik

Eksileri:

– Özellikler

– Pahalı

Fiyat: Dh4,299

Değerlendirme: 3.5 yıldız

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar