Çarşamba, Mayıs 29, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana Sayfaİş DünyasıİşletmeGeliştirici, Projeyi Rekor Sürede Tamamladığı için Çalışanları Onurlandırıyor

Geliştirici, Projeyi Rekor Sürede Tamamladığı için Çalışanları Onurlandırıyor

Bir gayrimenkul geliştirme şirketi olan Endülüs Avlusu, projesinin ilk aşaması olan Maya Townhouse’un rekor sürede gerçekleştirilmesine katılan bir dizi işgücünü onurlandırdı.

Bu, şirketin yerinde çalışanlara odaklanması ve bu projenin gerçekleşmesi için sıkı çalışmaları bağlamında geldi. Şirket, Dubai Belediyesi’nden bir ekibi de onurlandırdı.

Onurlandırma, Endülüs Avlusu tarafından Dubai’de düzenlenen bir etkinlikte, Maya Şehir Evi projesinin, özellikle de Al Wathba İnşaat Taahhüt Şirketinin tamamlanmasında işbirliği yapan tarafların katılımıyla gerçekleşti.

Endülüs Avlusunun kurucusu ve CEO’su Saleh Tabakh, işçilerin verimliliğini artırmanın ve katılımlarını güçlendirmenin bir yolu olarak Dubai’deki emlak şirketleri için KSS’NİN benimsenmesinin önemini vurguladı. “Tüm kategorileri, örneğin personel, müşteriler ve entegre iş sistemimizdeki tüm ilgili taraflar dahil olmak üzere toplumumuza karşı sorumluluğumuzun farkındayız. Bu bağlamda, olumlu sosyal etkimizi güçlendirmek ve sürdürülebilirlik kavramını mevcut ve ileriye dönük tüm projelerimizde uygulamak olan çabamızı sürdürmeyi hedefliyoruz ”dedi.

Endülüs Avlusunun işgücünü ödüllendirmeye olan ilgisinin altını çizdi. ”Site çalışanları, ekonominin hareketli gücü ve emlak piyasasının başarısının arkasındaki gerçek kahramanlardır” dedi.

“Dubai, fırsatları ve yetenekli bir işgücüne olan talebi nedeniyle çok sayıda yetenekli işgücünü kendine çekiyor. BAE’deki düzenlemeler işçiler için güvenli bir ortam sunuyor ve haklarını koruyor, bu da dünyanın her yerinden insan gücünü çekmede önemli bir rol oynuyor ”dedi.

Endülüs Avlusu, Maya Şehir Evi projesinin ilk aşamasını rekor bir 12 ay içinde başarıyla tamamladıktan sonra, her şehir evi için 2.900 ila 3.900 fit kare alanlarla projenin ikinci aşamasını Ekim 2023’te başlattı. “Bu proje sayesinde, 3 yatak odalı şehir evi kategorisi için en büyük boyutları sağlamayı amaçlıyoruz. Ayrıca, net büyüklüğü 3900 fit kare, geniş bahçeleri ve yüksek kaliteli kaplaması olan 5 yatak odalı şehir evi olan piyasada düşük stoklu bir ürün sunduk ”dedi.

Tabakh ayrıca, Dubai’nin emlak piyasasının sadece son zamanlarda bir patlama yaşamadığının değil, aynı zamanda gayrimenkul yatırımlarının getirisi konusunda dünyanın dört bir yanındaki birçok büyük muadilini sürekli olarak aştığının altını çizdi; bu, geliştiricileri yararlanmak için yeni projeler başlatmaya teşvik eden bir avantajdır. pazardaki güçlü talep.

Al Wathba İnşaat Taahhüt Şirketi CEO’su Mühendis Muhammed Ebu Oleiqa, Dubai’deki gayrimenkulün şu anda inşaat ve inşaat sektörüyle ilgili tüm sektörlerde kayda değer bir toparlanmanın ortasında benzeri görülmemiş bir patlamaya tanık olduğunu ve bu durumun müteahhitlik şirketlerini projeyi seçmeye teşvik ettiğini söyledi. daha yüksek karlılık.

Ebu Oleika, bazı şirketlerin pazardaki bolluk nedeniyle artık proje yürütmeyi reddettiğini, geçmişte küçük ve orta ölçekli şirketlerin ise herhangi bir fırsat aradığını ve büyük şirketlerden herhangi bir pay almaya çalıştığını açıkladı. Dubai’nin emlak piyasasının şu anda sunduğu devasa yatırım fırsatlarının altını çizen bir gerçek.

Müteahhitlik şirketlerinin şu anda Dubai’deki kentsel rönesansın en parlak dönemlerine tanık olduklarını belirterek, piyasada yeni gayrimenkul geliştiricilerinin yanı sıra bol konut projeleri ve piyasada birkaç yıl devam edebilecek bir miting olduğunu belirterek, Dubai’nin ihtiyatlı stratejik planlaması sayesinde Hükümet.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Haber'e Reklam Ver

En Son Eklenenler

Son yorumlar