Çarşamba, Haziran 26, 2024
Dubai Haber Sitesine Reklam Vermek İçin İLETİŞİME GEÇİN
Ana SayfaSporFutbolGergin Sırbistan Çekilişinden Sonra Danimarkalılar Almanya Euro Hesaplaşmasının Tadını Çıkarıyor

Gergin Sırbistan Çekilişinden Sonra Danimarkalılar Almanya Euro Hesaplaşmasının Tadını Çıkarıyor

Danimarka teknik direktörü Kasper Hjulmand, Salı günü Sırbistan ile oynadığı golsüz beraberliğin ikinci yarısının çoğunda koltuğunun kenarındaydı, ancak Euro 2024’te ev sahibi Almanya’ya karşı son 16 rıhtım rezervasyonu yaptıktan sonra tarafının performans seviyelerini yükseltmesini bekliyor.

Danimarkalılar Sırbistan’a karşı gergin bir zirveye katlandılar, ancak Slovenya’nın da golsüz berabere kaldığı grup galipleri İngiltere’den iki puan daha az olan üç puanla C Grubunda ikinci sırada yer almaya devam ettiler.

“Son yedi, sekiz dakika (Sırbistan’a karşı) sadece savunuyordu, bu yüzden savunmamızın gerçekten iyi olduğunu düşünüyorum. Sonunda maç boyunca mücadele etmek zorunda kaldık. Ama bence karakter gösterdik ve oyundan mutlu olduğum çok şey var, “dedi Hjulmand gazetecilere verdiği demeçte.

“Saldırıda başarılı olmak için düzeltmemiz gereken birkaç şey var ama bunu yapabileceğimizi biliyorum. Orada harika oyuncularımız var.”

Danimarkalılar grup maçlarının üçünü de berabere bıraktılar ve Cumartesi günü Dortmund’da A Grubunu yedi puanla geride bıraktıktan ve bir sonraki rakiplerine iki gün daha dinlendikten sonra güven dolu bir Alman takımıyla karşılaşacaklar.

“Burada Almanya’da futbolu ve Danimarka takımıyla Almanya’ya karşı oynamayı gerçekten çok seviyorum, daha iyi olamaz, bekleyemem. Harika bir takım. Ama biz de harika bir takımız. Ve büyük ulusları oynadığımızda her zaman öne çıkıyoruz “dedi.

DİKKATİNİZİ ÇEKEBİLİR
- Advertisment -
Dubai Oto Kiralama

En Son Eklenenler

Son yorumlar